ATE Bremszylinder Paste - Servisas 007

ATE Bremszylinder Paste – tepalas stabdžių remontui

nuo / 0 Komentarai / 7636 Peržiūros / 9 gruodžio, 2013

ATE Bremszylinder Paste – stabdžių remonto pasta ar tepalas skirtas hidraulinių stabdžių komponentų remontui ir sutepimui. Tai pasta permatomos baltos masės, šiek tiek primenanti silikoninę pastą. Ši ATE Bremszylinder-Paste pasta yra tikrai plačiau naudojamas tepalas stabdžių remonte visame pasaulyje, naudojamas ne tik visų automobilių servisų bet taip pat ir autorizuotų garantinių remontų metu kur kokybė ir remonto darbai yra apibrėžti tikrai labai griežtų standartų ir taisyklių. Žemiau kviečiame paskaityti plačiau apie šios ATE Bremszylinder pastos ir tepalo panaudojimo galimybes tiek stabdžių remonte tiek kituose srityse prie automobilių remonto.

ATE Bremszylinder-Paste stabdžių remontui skirtas tepalas

ATE Bremszylinder-Paste stabdžių remontui skirtas tepalas

ATE Bremszylinder-Paste tepalo silikoniniu pagrindu savybės

Kaip ir kitos stabdžių remontui skirtos pastos ar tepalai taip ir ATE Bremszylinder-Paste yra padaryta itin kokybiškai, juk stabdžiai kaip taisyklė nėra vieta eksperimentams ir nekokybiškai produkcijai. Ši ATE stabdžių remonto pasta yra pagaminta silikono pagrindu, savyje neturi jokių metalų todėl puikiai tinka įvairiausioms hidraulinėms sistemoms ir stūmokliams sutepti, dėl savo savybių tepalas puikiai dirba įvairiose apkrovimuose, sumažina trintį ir apsaugo stabdžių dalis nuo dėvėjimosi. Kadangi tai tepalas skirtas stabdžių sistemos remontui jis savo savybių nekeičia ir išlieka toks pats tiek prie minusinių temperatūrų tiek prie pakankamai didelių apkrovimų ir temperatūrų.

Servise 007 demonstruojame kaip atrodo šis tepalas gyvai video reportaže.

https://www.youtube.com/watch?v=7LSOZWqhQaE

Tepalas yra atsparus drėgmei ir ją atstumia, nesimaišo ir nereaguoja su drėgme todėl itin gerai saugo stabdžių komponentus, stumokliukus nuo korozijos ir apnašų.

ATE Bremszylinder-Paste tepalą geriausiai naudoti su kita ATE firmos stabdžių tepalų produkcija – pavyzdžiui ATE Plastilube tepalu norint išgauti geriausią efektą ir užtikrinti kad stabdžių remontas ar restauravimas laikys ir tarnaus puikiai ilgą laiko tarpą.

Šį silikono pagrindu tepalą galima panaudoti tepant stumokliukus prieš juos surenkant restauruojant stabdžių suportus, galima drąsiai nutepti vidinė manžetą šia pasta tam kad dedant stumokliuką į vietą ji nebūtų pažeista ir nepajudėtų iš savo vietos, tepalas puikiai ją suteps ir stumokliukas laisvai vaikščios;

Vidinė stabdžių suporto dalis kurią reikia tepti šiuo ATE tepalu;

Vidinė stabdžių suporto dalis kurią reikia tepti šiuo ATE tepalu;

Šis tepalas net jei ir pateks į vidų sustumiant stumokliuką nesukels jokių reakcijų su nei viena stabdžių skysčio rūšimi todėl jį drąsiai galima naudoti įvairiose stabdžių sistemose.

ATE suportų tepalo paskirtis ir panaudojimo galimybės

Kaip ir jau ir minėjome, šis ATE Bremszylinder tepalas yra skirtas vidinėms suportų dalims ir hidraulinėms sistemoms sutepti, tad idealiai tinka sutepti stumokliuką jį surenkant kaip kad parodyti nuotraukoje žemiau.

Sutepame vidinę stabdžių suporto dalį prieš surenkant stumokliuką;

Sutepame vidinę stabdžių suporto dalį prieš surenkant stumokliuką;

Patį stumokliuką prieš sustumiant į suportą taip pat reikia visą patepti šiuo tepalu, tuomet jis suvažiavęs į savo vietą, perteklių tepalo paliks po apsaugine gumele, o pats labai dailiai ir gražiai įsistatys į savo vietą;

Sutepame patį stumokliuką prieš dedant jį į stabdžių suportą;

Sutepame patį stumokliuką prieš dedant jį į stabdžių suportą;

Tepalo pertekliumi, o jei jo ir nelieka tuomet tiesiog ATE Bremszylinder tepalu patartina sutepti ir išorines bei kitas gumas, tepalas apsaugos jas nuo temperatūrų poveikio, padarys jas elastingesnes ir prailgins tarnavimo laiką.

Apsauginę stumokliuko gumelę nutepame tepalu prieš surinkdami

Apsauginę stumokliuko gumelę nutepame tepalu prieš surinkdami

ATE Bremszylinder-Paste tepalą taip pat galima panaudoti įvairiuose kituose automobilių remonto dalyse, tokiose kaip įvairių vyrių sutepimui, durelių ar kapoto lankstų sutepimui, taip pat ir sėdynių ar liuko bėgeliams. Tepalas puikiai tinka ir sankabos pedalo ar sankabos išmynimo guolio ašelę sutepti, tad šio tepalo panaudojimo galimybės tikrai didelės ir plačios, tai vienas iš tepalų kuriuos kiekvienas meistras turėtų naudoti ir turėti savo kolekcijoje.

ATE Bremszylinder-Paste tepalo panaudojimo galimybės

ATE Bremszylinder-Paste tepalo panaudojimo galimybės

ATE Bremszylinder tepalo pakavimas ir įsigijimas

Šis stabdžių tepalas pakuotėje turi 180 gramų todėl jo pakaks tikrai ilgam net jei ir naudosite ne tik stabdžių remontui bet ir kitose vietose tiek prie automobilių remonto tiek ir buityje. Šio tepalo nusipirkti galima internetinėse parduotuvėse ar dalių parduotuvėse, jis iš esmės daugiau yra skirtas profesionaliam naudojimui tad nenustebkite jo kiekvienoje mažoje parduotuvėlę neradę, bet jei jau taip nutiks – susisiekite su mumis ir mes padėsime šio tepalo nusipirkti, priklausomai nuo partijos vežimo, tepalas kainuoja 9€ už 180 gramų tepalo pakuotę.

Servisas 007 mielai pasiūlys Jums stabdžių remonto paslaugas, tai būtų stabdžių kaladėlių keitimas, stabdžių diskų keitimas, suportų restauravimas ir kitų stabdžių agregatų keitimas ir remontas.

Stabdžių remontui Servise 007 registruojame kontaktuose nurodytais kontaktais, telefonu 8 678 59083.

Visus susidomėjusius automobilių remontu ir informacija esančia Serviso 007 puslapyje kviečiame tapti mūsų Serviso 007 facebook paskyros draugais ir stebėti mūsų daromus darbus, foto ir video reportažus.

Taip pat kviečiame prisijungti ir prenumeruoti mūsų Serviso 007 Youtube video kanalą.

Related Posts