Landi Renzo Omegas Direct dujų įranga

Landi Renzo Omegas Direct dujų įranga

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Landi Renzo Omegas Direct dujų įranga / 3969 Peržiūros / 31 kovo, 2020

Landi Renzo Omegas Direct Sistema yra skirta tiek keturių tiek šešių cilindrų automobiliams kurie turi tiesioginio kuro įpurškimo sistemas. Per daug šioje temoje nesileisime kuo jos skiriasi ir kas tai yra, paprašiau apie viską aiškinant tai ši sistema yra skirta tokiems varikliams kurie kurą paduoda ne į įsiurbimo kolektorių bet tiesiai į degimo kamerą, kuro purkštukų paprastai plika akimi atidarę variklio skyrių nepamatysite, o akis turėtų užkliūti už kuro siurblio kuris yra varomas skirstymo velenėlio bei metaliniai kuro padavimo vamzdeliai iš dalies primenantys dyzelinio variklio kuro padavimą, tokie varikliai turi aukšto spaudimo siurblį, kuro purkštukus pakankamai sudėtingos konstrukcijos, didelį kuro slėgį ir jo matavimą bei reguliavimą ir dėl to montuoti dujų sistemas į tokius variklius vis dar yra daug kam pakankamai didelis iššūkis.

Landi Renzo Omegas Direct dujų įrangos montavimas į TSI variklius
Landi Renzo Omegas Direct dujų įrangos montavimas į TSI variklius

Gera žinia ta kad Landi Renzo kompanija stipriai dirba ties šiais varikliais, pastoviai plečia naujų automobilių variklių sąrašus ir vis dažniau ir daugiau klientų renkasi ir montuojasi Landi Renzo Direct dujų sistemas savo automobiliuose, o Škoda jau kuris laikas net gamykliškai montuoja Landi Renzo sistemas į visiškai naujus automobilius kuriems net gamintojo garantija nėra dėl to ribojama.

Itališkos Landi Renzo Omegas Direct dujų įrangos veikimas

Reikia būtinai papasakoti ir paminėti tai kaip veikia tiek Landi Renzo Omegas Direct tiek ir kitos tiesioginio įpurškimo variklių sistemos, visos jos, nepaisant to koks yra automobilis, kubatūra ar galia, kartu su dujomis maišo ir dalį benzino. Gerai tai kad ta dalis nėra didelė ir čia jau atkeliauja Landi Renzo Omegas Direct dujų įrangos pranašumai, mat tiek iš klientų tiek iš savo bendrai praktikos žinoma kad ši sistema vartoja kartu su dujomis 15-20% kas turint omenyje kad benzinas dar reikalingas tol kol pasiekia reduktorius bent 30c yra tikrai geras rezultatas būtent Landi Renzo Direct dujų įrangos.

Ar mano automobiliui tinka Landi Renzo Omegas direct dujų įranga?

Ar tinka ir ar galime sumontuoti dujų įrangą į mano automobilį – tai vienas dažniausiai ir dažnai užduodamų klausimų į kuriuos visiems norime pasakyti atsakymą – jo vieningo nėra, vieniems automobiliams šiai dienai sistemą pasiūlyti galime, kitiems kol kas jos pasiūlyti negalime, tad kiekvienu atveju būtinai susisiekite su mumis ir mes aptarsime dujų įrangos montavimo galimybes būtent Jūsų automobiliui. Tiesa yra būtina žinoti pilnus automobilio duomenis, ne tik variklio galią ir kubatūrą, bet ir variklio kodą kuris dažniausiai yra trys arba keturios variklio raidės, kaip pavyzdys tokios informacijos yra randamas bagažinėje prie atsarginio rato informaciniame lipduke kuriame turite tokią informaciją kaip salono kodą, spalvos kodus ir kas be ko variklio kodus.

Variklio kodo lentelė randama automobilio gale prie atsarginio rato ar vietos jam
Variklio kodo lentelė randama automobilio gale prie atsarginio rato ar vietos jam

Tik žinodami variklio kodą mes galėsime atsakyti ar galime sumontuoti Jūsų automobiliui dujinę įrangą Landi Renzo Omegas Direct, kiek tiksliai ji kainuos, kokiu santykiu ir kiek kuro reikės šiai sistemai ir t.t.

Landi Renzo Omegas Direct valdymo blokas

Landi Renzo Omegas Direct smegenys arba kitaip valdymo blokas yra be abejonės svarbiausia ir esminė visos sistemos dalis, visi direct tipo varikliai, ar tai būtų GDI arba Turbo GDI, FSI, TSI, TFSI, D4 ar panašūs visi jie yra itin preciziški, turi begalę kuro ir emisijos valdymo programų, privalo ir tikrai labai tiksliai dozuoja kurą, tad Landi Renzo Omegas valdymo blokui tenka tikrai nelengva užduotis tai sugebėti pakankamai sudėtinga kuro valdymo sistemą apgauti ir priversti dirbti bent didesne dalimi pigesniu kuru.

Landi Renzo Omegas Direct valdymo blokas skirtas 6 cilindrų varikliui
Landi Renzo Omegas Direct valdymo blokas skirtas 6 cilindrų varikliui
Landi Renzo Omegas Direct valdymo blokas skirtas keturių cilindrų automobiliui
Landi Renzo Omegas Direct valdymo blokas skirtas keturių cilindrų automobiliui

Tam kad šiems Landi Renzo Omegas Direct valdymo blokams pavyktų tai – juose yra montuojamos patys geriausi komponentai iš mechaninės pusės o visa armija inžinierių pastoviai tobulina ir dirba tiek šio bloko programinėmis galimybėmis ir visomis funkcijomis kurios leidžia priversti dirbti net ir sudėtingiausius automobilius dujomis.

Landi Renzo Girs12 dujų purkštukai

Žinoma kad prie labai precizinės ir tikslios dujų valdymo sistemos reikalingi ir vieni tiksliausių bei sparčiai gebančių atsidaryti ir užsidaryti kuro purkštukai. Tiesioginio įpurškimuose kuro padavimo laikai yra kelis kartus trumpesni nei paprastuose varikliuose, dėl didelio kuro slėgio viskas veikia labai tiksliai tad ir dujų purkštukams tenka nemenka užduotis viską tinkamai suvaldyti, būtent dėl to ir montuojame Landi Renzo Girs12 dujų purkštukus praktiškai visuose naujai montuojamose Landi Renzo Omegas Direct komplektuose, tik taip galime užtikrinti idealų sistemos veikimą ir tikslų kuro padavimą bei gerą automobilio dinamiką ir sąnaudas.

Landi Renzo Girs12 dujų purkštukų montavimas su Landi Renzo Omegas Direct sistema
Landi Renzo Girs12 dujų purkštukų montavimas su Landi Renzo Omegas Direct sistema
Landi Renzo Omegas Direct dujų įrangos montavimas kartu su tiksliais ir greitais Girs12 dujų purkštukais

Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius

Dujų reduktorius Landi Renzo Omegas Direct sistemose taip pat atlieka labai svarbią funkciją, čia kuro stabilumas, kuro slėgio stabilumas, temperatūrinis stabilumas yra svarbesnis nei įprasto įpurškimo sistemose, mat suvaldyti kuro mišinius ir padavimą yra kur kas sunkiau jei turime ne visada stabilų tiek dujų slėgį tiek ir dujų temperatūrą, todėl didesniuose ir galingesniuose varikliuose šie reduktoriai yra montuojami net ir du, būtent toks pavyzdys yra nesenai mūsų montuotame Chevrolet Camaro modelyje.

Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius
Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius
Landi Renzo Omegas Direct sistemos montavimas su dviem Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorias
Landi Renzo Omegas Direct dujų įranga sumontuota į Chevrolet Camaro V6

Landi Renzo Omegas Direct dujų įrangos montavimas Servise 007

Servisas 007 yra autorizuotas visų Landi Renzo produktų remontui, aptarnavimui ir montavimui, įskaitant ir montavimą dujų įrangos Landi Renzo Omegas Direct į tiesioginio įpurškimo variklius. Žemiau pridėsime ir parodysime pavyzdį Chevrolet Camaro V6 automobilį kuriam sumontavome Landi Renzo Direct dujų įrangą ir sistemą, tai pakankamai sudėtingas projektas tad džiaugiamės galėdami įveikti tai ko dar nebuvo padarę kiti. Taip pat parodysime daugiau mūsų partnerių montuotų darbų.

Chevrolet Camaro V6 kuris važiuoja su Landi Renzo Direct dujų įanga sumontuota Servise 007

Primename kad Landi Renzo Direct dujų įrangos pasiūlymai yra pateikiami individualiai kiekvienam automobiliui ir kiekvienam variklio kodui, tad būtina informacija yra variklio kodas, nežinant variklio kodo nei kainos nei galimybių pasakyti tikėtina negalėsime.

Landi Renzo Omegas Direct dujų įrangos montavimas
Landi Renzo Omegas Direct dujų įrangos montavimas
Landi Renzo Omegas Direct dujų įranga sumontuota į Chevrolet Camaro
Landi Renzo Omegas Direct dujų įranga sumontuota į Chevrolet Camaro
Landirenzo Direct dujų įranga sumontuota į Skoda Karoq 1.5 TSI 150KM (110kW)
Honda Civic 1,5T -182KM (134kW) Landirenzo Omegas Direct
Audi Q7 3.6 LPG – Omegas Direct
Hyundai Santa Fe 2.0 264KM (194kW) – Landirenzo Direct
Mazda 6 2.0 Skyactiv 165KM (121kW) – Landirenzo Omegas Direct
VW Caddy 1.4 TSI – 125KM (92kW) – Landirenzo Omegas Direct
VW Golf Variant 1.5 TSI 150 KM (110 kW) – Landirenzo Omegas Direct
BMW 320i 2.0 184KM (136kW) – Omegas Direct

Visiems kurie domisi kokybiška Landi Renzo Omegas Direct dujų įranga ir turi klausimų susijusių su jos veikimu, montavimu ar aptarnavimu, kontaktuokite ir mielai į juos bus atsakyta. Dujų įrangos klausimams primename reikia žinoti visus variklio duomenis i variklio kodą taip pat, o į kitus klausimus mielai atsakysime elektroniniu paštu arba telefonu: +370 678 59083 Tomas.

Related Posts