Servisas 007 - dujų įrangos montavimas ir automobilių remontas išsimokėtinai;

Dujų įranga išsimokėtinai

nuo / 0 Komentarai / 3804 Peržiūros / 27 balandžio, 2014

Dujų įranga išsimokėtinai tai viena iš naujų mūsų Serviso 007 teikiamų paslaugų. Automobilis yra neatsiejama kiekvieno mūsų gyvenimo dalis ir jau ne prabangos prekė o tikrai būtinybė, todėl kiekvieną dieną važinėdami savo automobiliais mes patiriame išlaidas, tiems kas važinėja daugiau – tos išlaidos tikrai jaučiasi ir ne taip jau mažai kainuoja.

Šiuo metu Servise 007 galime pasiūlyti kokybišką dujų įrangą su tikrai kokybiškų dujų įrangos montavimu, o geriausia viso šito dalis kad galime šia paslaugą pasiūlyti išsimokėtinai. Pasinaudodami mūsų partnerių MOKILIZINGO pasiūlymais, jau rytoj galite važinėti pigiau, o už įrangą ir jos montavimą pradėti mokėti net po kelių mėnesių. Kaip pasinaudoti šiuo dujų įrangos montavimu Kaune išsimokėtinai ir pamėginsime Jums paaiškinti ir pasiūlyti.

Dujų įranga išsimokėtinai, Mokilizingas - Servisas 007

Dujų įranga išsimokėtinai, MOKILIZINGAS – Servisas 007

Dujų įrangos montavimas išsimokėtinai Kaune Servise 007

Servise 007 montuodami dujinę įrangą į savo automobilius visuomet gausite konkurencingą kainos pasiūlymą ir tikrai nekonkurencingą kokybės pasiūlymą, o tai reiškia kad įranga bus montuojama kokybiškai, naudojant tik kokybiškas o ne pigiausias medžiagas kas leis Jums be problemų važiuoti dujomis taip pat puikiai, saugiai ir patogiai kaip tą darote benzinu – tiesiog Jūsų neslėgs tokia didelė finansinė našta, o per metus sutaupytus pinigus galėsite skirti atostogoms!

Dujinės įrangos montavimas išsimokėtinai

Dujinės įrangos montavimas išsimokėtinai

Dujinės įrangos montavimo išsimokėtinai sąlygos ir pasiūlymai

MOKILIZINGAS. Nes man taip patogiau.

Pasinaudokite MOKILIZINGO pasiūlymu pirkti išsimokėtinai be jokių palūkanų, kai sutartį sudarote iki 12 mėn.!
Kai sutarties terminas iki 12 mėn., jūs mokate tik sutarties mokestį.

Pavyzdžiui, skolinantis 300 Eur, kai sutartis sudaroma 12 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 0 %, sutarties mokestis – 8,52 %, BVKKMN – 16,50 %, bendra mokėtina suma – 325,56 Eur, mėnesio įmoka – 27,13 Eur. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, Jums mokant pradinę įmoką ar pasirinkus kitą sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną.

Servisas 007 kartu su MOKILIZINGU siūlo:

•    Mokėtina suma bus paskirstyta tolygiai kas mėnesį pagal nustatytą grafiką;
•    Viena sutartimi galite įsigyti net kelis reikalingus daiktus;
•    Prekes galite įsigyti palankiomis sąlygomis;
•    Galimybė pirkti išsimokėtinai DVIESE;
•    Pasirinkite patys: kur, kada ir kaip norite mokėt įmokas.

Taip pat pristatome paslaugą „Pirk išsimokėtinai“ DVIESE, kuri leidžia  pasirašyti vieną išperkamosios nuomos sutartį dviem šeimos nariams arba artimiesiams.

Daugiau informacijos čia: http://wwww.mokilizingas.lt/lizingas.

Pasirašydami sutartį su „MOKILIZINGU” Jūs tampate mūsų bendruomenės nariu bei dalyvaujate privilegijų programoje. Kuo daugiau pasirašytų sutarčių ir tvarkingai išmokėtų paskolų turite, tuo didesnes privilegijas gaunate.

Norėdami pasirinkti Serviso 007 teikiamas paslaugas išsimokėtinai, Jums bus reikalingi tokie dokumentai:

•    Jūsų asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas, asmens tapatybės kortelė, naujojo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimas ar leidimas nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje);
•    jei esate statutinis valstybės tarnautojas turite papildomai pateikti tarnybinį pažymėjimą;
•    jei esate pensininkas, gaunantis pareigūnų ir karių, taip pat teisėjų valstybinę pensiją, turite papildomai pateikti pensininko pažymėjimą;
•    jei esate ūkininkas, turite pateikti ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimą.

Plačiau apie tai kokių dokumentų reikia norint gauti paslaugas ar prekes Servise 007 išsimokėtinai kartu su MOKILIZINGU rasite šioje nuorodoje.

Dujų įrangos montavimo Servise 007 pasiūlymai

Servise 007 mielai pakonsultuosime tiek apie išsimokėjimo galimybes tiek apie patį dujų įrangos komplektacijos parinkimą Jūsų automobiliui, tad jei turite klauskite – skambinkite, susitarsime laiką ir atvykę galėsime padiskutuoti tiek apie išsimokėjimo sąlygas montuojant dujų įrangą išsimokėtinai pas mus, tiek apie dujų įrangos komplektaciją ir variantus, parodysime dujų įrangos komponentus ir pakonsultuosime kokie labiau tiktų Jūsų automobiliui, susidarysime preliminarų išsimokėjimo grafiką ir jei jis Jums tiks – kokybiškai sumontuosime dujinę įrangą.

Suskubkite susimontuoti dujų įrangą Servise 007 ir ne tik sutaupyti pinigų bet ir saugoti mūsų gamtą.

Dujų įrangos montavimas išsimokėtinai - lengviau ir Jums ir gamtai!

Dujų įrangos montavimas išsimokėtinai – lengviau ir Jums ir gamtai!

Dujų įrangos montavimui Servise 007 registruojame telefonu: +370 678 59083

Didelė mūsų serviso darbų, tiek dujų įrangos montavimo tiek automobilių remonto yra pateikiama mūsų Facebook fanų puslapyje, kviečiame peržiūrėti ir tapti mūsų facebook fanų puslapio prenumeratoriais ir visuomet sekti naujoves, diskutuoti apie darbus ir automobilis, dalintis naujausia informacija su draugais;

Taip pat kviečiame prisijungti prie mūsų Youtube Video kanalo kuriame talpiname įvairiausius video reportažus apie automobilių remontą ir dujų įrangos montavimą bei su tuo susijusią medžiagą;

Related Posts