Dujų nuotėkio radimas Servise 007

Dujų nuotėkio radimas

nuo / 0 Komentarai / 4576 Peržiūros / 27 rugsėjo, 2011

Dujų nuotėkio radimas tai tikrai aktuali paslauga mūsų visuomenėje kai daugelis vairuotojų vis dažniau nusprendžia susimontuoti dujinę įrangą į savo automobilius dėl ekonominių paskatų. Na nereikia būti didžiais matematikais kad suprasti kad automobilis su modernia, tiesioginio įpurškimo dujine įranga, ne tik kad važiuos taip pat kaip važiuoja benzinu – bet važiuos dvigubai ar net daugiau pigiau.

Reikėtų paminėti ir paneigti nuo seno pasklidusi gandą, kad automobiliai kuriuose yra dujinė įranga ir turi šiek tiek smirdėti dujomis, kad salone šiek tiek jaučiamas dujų kvapas yra normalus ar priimtina – taip tikrai nėra. Tinkamai parinkta ir tinkamai, kokybiškai sumontuota dujinė įranga niekada neleis vairuotojui ir jo keleiviams automobilio salone užuosti dujų kvapo, jo neturi būti nei bagažinėje prie dujų baliono, nei salone, nei variklio skyriuje.

Dujų nuotėkio suradimas

Vienas iš seniausių dujų nuotėkio suradimų būdų yra muiluotas vanduo ir šepetukas, tai vis dar tikrai tikslus ir geras būdas kuris padeda surasti dujų nuotėkius ir juos eliminuoti, bet šiais laikais dujų nuotėkius automobiliuose galima rasti šiek tiek modernesniais metodais.
Žemiau norime parodyti kokių įvairių būna nešiojamų dujų nuotėkio detektorių, žinoma visi jie kažkuo skiriasi, vieni jautresni vienos rūšies dujomis, kiti kitos, vieni platesni spektrą dujų apima kiti siauresnį, bet detektorių yra tikrai įvairių.

Kviečiame pasižiūrėti keleto dujų nuotėkių detektorių nuotraukų kurie yra rinkoje:

Dujų nuotėkio detektorius

Dujų nuotėkio detektorius

Dujų nuotėkio detektorius

Dujų nuotėkio detektorius

Dujų nuotėkio detektorius

Dujų nuotėkio detektorius

Dujų nuotėkio suradimas Servise 007

Šiandien tik savo klientams, tiek kitiems galime padėti surasti dujų nuotėkius jų automobiliuose. Žemiau nuotraukoje pristatome dujų nuotėkio detektorių kurį naudojame Servise 007 nustatyti ir surasti dujų nuotėkius.

Servise 007 - naudojamas dujų nuotėkio detektorius

Servise 007 – naudojamas dujų nuotėkio detektorius

Šis dujų nuotėkis labai jautriai ir gerai suranda daugelio dujų nuotėkius, aptinka platų spektrą įvairiausių dujų todėl galima gan greitai ir nesunkiai rasti duju leidimo vietas, o norint dar tiksliau diagnozuoti ties kuria vieta leidžia galime pasinaudoti ir senuoju muiluoto vandens metodu kuris puikiai parodo kur yra duju nuotėkis.

Dujų nuotėkio suradimas naudojant muiluotą vandenį

Dujų nuotėkio suradimas naudojant muiluotą vandenį

Kaip matote iš nuotraukos aukščiau, tokia ganėtinai primityvi technologija yra tikrai prieinama kiekvienam kuris galbūt retkarčiais užuodžia dujų kvapą automobilio salone ar aplink dujų balioną, paprastai slidžiausios vietos yra sujungimai, kampai ir sriegiai, pasitaiko kad leidžia reduktorius per prakiurusias membranas tad jei nepavyksta primityviu būdų surasti dujų nuotėkio – kreipkitės, pamėginsime padėti rasti dujų nuotėkius pasitelkiant modernesnę techniką.

Visus susidomėjusius automobilių remontu ir informacija esančia Serviso 007 puslapyje kviečiame tapti mūsų Serviso 007 facebook paskyros draugais ir stebėti mūsų daromus darbus, foto ir video reportažus.

Taip pat kviečiame prisijungti ir prenumeruoti mūsų Serviso 007 Youtube video kanalą.

Related Posts