Landi Renzo Omegas dujų įranga montuojama Servise 007

Landi Renzo Omegas dujų įranga

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Landi Renzo Omegas dujų įranga / 604 Peržiūros / 30 kovo, 2020

Landi Renzo Omegas dujų įranga yra kai kuriems jau žinoma nuo seno kaip viena patikimiausių ir nuo seno montuojamų dujų įrangų. Landi Renzo dujų įrangos pasaulyje yra labai rimtas ir didelę dalį užimantis žaidėjas, vienijantis ne vieną dujų įrangos pasaulyje egzistuojantį vardą, o Omegas dujų įrangos sistemos yra montuojamos net ir į naujus automobilius, tokiu kuriems yra suteikiama garantija ir automobiliai išrieda naujutėliai jau su dujine įranga. Ši sistema yra paties aukščiausio lygio kokybės prasme, tai reiškia kad pasirinkdami Itališką Landi Renzo Omegas dujų įrangą Jūs renkatės komplektą kuris yra rinkoje pats geriausias sprendimas.

Landi Renzo Omegas dujų įrangos komplektas
Landi Renzo Omegas dujų įrangos komplektas

Šis Landi Renzo komplektas gali būti montuojamas jau patiems naujausiems automobiliams ir varikliams, kadangi šis komplektas yra suderintas su tinkamų dujų reduktoriumi ir dujų purkštukais, jis dirba labai preciziškai ir dėka visų mechaninių galimybių bei programinių ir technologinių ypatybių mes montuodami dujų įranga Omegas galime būti tikri dėl mišinio stabilumo visuose sūkiuose, apkrovose ir temperatūrose.

Visi Landi Renzo Omegas sistemoje ir komplekte naudojami komponentai priklauso aukščiausios kokybės linijai, todėl kaip minėjau paprastai yra montuojami į naujausius arba technologiškai sudėtingiausius sprendimus kurie atitinka ir Euro 6 standartą dėl labai griežtų emisijos reikalavimų.

Landi Renzo valdymo blokas

Kaip ir minėjome Landi Renzo Omegas valdymo blokas yra moderniausias sprendimas kurį galime šiai dienai pasiūlyti, jei palyginsime su EVO pamatysime kad visų pirma jis skiriasi tuo kad yra visas metalinis, jis toks yra dėl to kad visi naujausi draiveriai bei naujausios technologijos komponentai yra itin preciziški, o tai reiškia kad skaičiavimams ir tikslumui yra naudojama daug sistemos resursų, o kur dideli resursai ir skaičiavimai, žinoma atsiranda ir valdymo bloko temperatūra kurią ir leidžia kontroliuoti aliuminis korpusas.

Landi Renzo Omegas valdymo blokas 6/8 cilindrams
Landi Renzo Omegas valdymo blokas 6/8 cilindrams
Landi Renzo Omegas valdymo blokas 3/4 cilindrams
Landi Renzo Omegas valdymo blokas 3/4 cilindrams

Šis kompiuteris dažniausiai montuojamas į naujausius modelius dar ir dėl kad gali bendrauti su automobilio valdymo bloku tik per CAN protokolus, jis nepalaiko lėtesnio Kline protokolo, tai kas be ko yra dėl jo paties didelio greičio ir funkcijų, tad paprastai dėl to jis montuojamas į naujesnius automobilius.

Landi Renzo Omegas valdymo blokas pats iš savęs turi labai daug funkcijų, visų jų neišvardinsime ir nepaminėsime bet jo turimų funkcijų tikrai pakaks bet kokiam šiai dienai esančiam rinkoje keturių cilindrų ne tiesioginio kuro įpurškimo varikliui ir visai nesvarbu su turbina, kompresoriumi ar paprastas tai variklis, nesvarbu kokios galios jis bebūtų, Landi Renzo Omegas valdymo blokui neįveikiamo iššūkio tikrai nerasite.

Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius

Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius yra vienas tobuliausių sprendimų mūsų matytų per ilgą laiką ir daug metų patirtį. Kaip žinia dujų reduktoriaus paskirtis yra sušildyti dujas ir palaikyti kiek įmanoma didesnę bei pastovesnę dujų temperatūrą bei slėgį, tinkamai susitvarkyti su slėgio svyravimais.

Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius
Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius

Atkreipti dėmesį reikia ir į tai kad dujų reduktorius pats iš savęs yra labai kokybiškas, jame nėra jokių plastikinių perėjimų ar alkūnių, viskas padarytas labai rimtai, o membranos ir viduje reduktoriaus konstrukcija puikiai tinka mūsų nelabai švariam kurui o su slėgio svyravimais šis reduktorius susitvarko puikiausiai, ypač kalbant apie slėgio kilimą cutoff metu.

Landi Renzo GIRS12 dujų purkštukai

Landi Renzo ir Girs12 dujų purkštukai yra vienas tobuliausių, tiksliausių ir greičiausių dujų purkštukų aplamai esančių dujų rinkoje ir dujų komponentų pasaulyje. Landi Renzo Girs12 dujų purkštukai yra vieni greičiausių, labai tikslūs ir puikiai dirbantys dujų purkštukai tiek prie minusinių temperatūrų tiek ir prie šiltų orų, idealiai ir tiksliai dozuoja kurą tiek prie laisvų sūkių tiek ir prie maksimalių apkrovimų ir sūkių, dėl savo tikslumo padeda saugoti variklį, netrumpina jo tarnavimo resurso ir garantuoja maksimaliai gerą reakciją į akceleraciją, sklandų perėjimą ir maksimaliai geras kuro sąnaudas.

Landi Renzo Girs12 dujų purkštukai montuojami kartu su Landi Renzo Omegas komplektu
Landi Renzo Girs12 dujų purkštukai montuojami kartu su Landi Renzo Omegas komplektu

Landi Renzo Omegas dujų įrangos montavimas Servise 007

Kaip jau minėjome Servise 007 galime pasiūlyti patį geriausią Landi Renzo Omegas dujų įrangos komplektą kurį mielai sumontuosime į Jūsų automobilį. Žinoma faktas yra tas kad ir koks geras būtų įrangos komplektas, net ir pats geriausias komplektas ar įrankis prastų meistrų rankose niekada nebus pilnai išnaudotas, tad norime pabrėžti kad tik pasirinkę tinkamą montuotoją, ar tai būtų Omegas ar Evo sistema, Jūs būsite tikri kad sistema veiks sklandžiai, tinkamai ir maksimaliai gerai bus apsaugotas Jūsų automobilis, variklis bei turėsite malonų važiavimą kartu su dujų sistema Landi Renzo.

Servisas 007 - Landi Renzo dujų įrangos montavimo specialistai
Servisas 007 – Landi Renzo dujų įrangos montavimo specialistai

Susisiekite su mumis norėdami gauti individualų Landi Renzo pasiūlymą Jūsų automobiliui, o žemiau kviečiame pasižiūrėti vieną paskutinių padarytų Landi Renzo Omegas dujų įrangos montavimų į Nissan Rogue automobilį.

Landi Renzo Omegas dujų įranga sumontuota į Nissan Rogue 2018
Landi Renzo Omegas dujų įranga sumontuota į Nissan Rogue 2018
Landi Renzo Omegas dujų įrangos montavimas Servise 007
Landi Renzo Omegas dujų įrangos montavimas Servise 007
Landi Renzo Girs12 dujų purkštukai sumontuoti kartu su Landi Renzo Omegas dujų komplektu
Landi Renzo Omegas dujų įrangos montavimas Servise 007

Taip pat primename kad Landi Renzo Omegas dujų įranga yra dažniausiai montuojamos į trijų ir keturių cilindrų automobilius, bet lygiai tas pats Omegas dujų valdymo blokas montuojamas ir į V8 automobilius, vienas tokių pavyzdžių būtų žemiau pateikti Mercedes Benz GL550 bei Mercedes Benz S500, tai išskirtiniai automobiliai kuriems taip pat montuojamas yra išskirtinai maksimalios komplektacijos Landi Renzo Omegas komplektas komplektuojamas kartu su Girs12 dujų purkštukais bei net po du kiekviename variklio skyriuje Landi Renzo Li1 Turbo galingiausios versijos dujų reduktoriais, plačiau apie nuotraukose žemiau.

Mercedes Benz GL550 ir sumontuota Landi Renzo Omegas dujų įranga su dviem Li10 Turbo dujų reduktoriais
Landi Renzo Omegas dujų įranga sumontuota su dviem Li10 Turbo dujų reduktoriais į Mercedes Benz S500 V8 Servise 007

Primename kad Landi Renzo dujų įrangos montavimui registruojame telefonu: +370 678 59083 Tomas.

Didesnė dalis mūsų darbų yra rodoma ir demonstruojama mūsų facebook svetainėje, tad visi kurie dar nematė ar nespėjo pamatyti – kviečiame prisijungti!

Related Posts