ATE stabdžių diskų ir kaladėlių keitimas Servise 007

Stabdžių diskų ir stabdžių kaladėlių keitimas

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Stabdžių diskų ir stabdžių kaladėlių keitimas / 4605 Peržiūros / 17 balandžio, 2016

Stabdžių diskų bei stabdžių kaladėlių keitimas Servise 007 yra tikrai populiari paslauga, Servisas 007 mielai savo klientams pasiūlo tiek kokybiškas stabdžių detales, tiek pigesnes bet taip pat pakankamai kokybiškas stabdžių detales, tad kiekvienam klientui galime pasiūlyti ir parekomenduoti tiek optimalų kainos ir kokybės santykį stabdžių diskams ir stabdžių kaladėlėms, tiek tvarkingą jų keitimą mūsų Serviso 007 dirbtuvėse.

Kokybiškas stabdžių kaladėlių keitimas Servise 007

Kokybiškas stabdžių kaladėlių keitimas atrodo tik iš pirmo žvilgsnio ir pažiūros paprastas ir nesudėtingas remontas, gaila ir keista, bet dauguma vairuotojų būtent ir galvoja kad stabdžių kaladėles gali pakeisti bet kas, kaip ir variklio tepalus, deja, tai nėra tiesa ir paprastai toli gražu ne realybė. Servise 007 kokybiškas stabdžių kaladėlių keitimas prasideda nuo reikiamų detalių parinkimo, tokių kurios necyps ir kokybiškai stabdys, pigiausių variantų nesiūlome ir paprasčiausiai dedame dideles pastangas atkalbėti klientus, siūlome kad ir nebrangius bet patikrinus stabdžių kaladėlių komplektus.

Kokybiškas stabdžių diskų ir stabdžių kaladėlių keitimas Servise 007

Kokybiškas stabdžių diskų ir stabdžių kaladėlių keitimas Servise 007

Toliau kokybiško rezultato esmė yra teisingos procedūros ir darbo eigos parinkimas, ta procedūra ir darbo eiga nori nenori reikalauja specifinių įrankių, tinkamų naudoti ir specialių tepalų skirtų stabdžių sistemoms. Baigėsi ir senai praėjo laikai kai visi stabdžiai buvo tepami solidolo tepalu ir buvo naudojamos replės ir plaktukas norint pakeisti stabdžių kaladėles. Kokybiškas ir detalesnis stabdžių kaladėlių keitimas aprašytas mūsų stabdžių remonto skiltyje, tad visus norinčius kokybiškai pasikeisti stabdžių kaladėles kviečiame registruotis nurodytais kontaktais mūsų puslapio kontaktų skiltyje.

Stabdžių diskų keitimas Servise 007

Stabdžių diskų keitimas Servise 007 taip pat yra dažna procedūra, kaip taisyklė keisdami stabdžių diskus praktiškai visuomet keičiame ir stabdžių kaladėles. Galime pasiūlyti tiek labai kokybiškų stabdžių diskų, tiek ir pigesnių, ekonominės klasės stabdžių diskų tinkančių visiems klientams norintiems šiek tiek sutaupyti. Tik nereikia pamiršti kad su stabdžiais labai taupyti nereikia, pačių tikrai jau pigiausių komponentų mes nei siūlome nei norime montuoti todėl kad jų kokybė tikrai prasta, pakanka paimti į rankas kokį nors TRW ar ATE stabdžių diską ir kokį nors pigų stabdžių diską, jie atrodo vienodai beveik, o svoris skiriasi pusantro karto, ką tuomet galvoti apie jų kokybę?

Kokybiški stabdžių diskai ir kokybiškas jų keitimas Servise 007

Kokybiški stabdžių diskai ir kokybiškas jų keitimas Servise 007

Keisdami stabdžių diskus Servise 007 būsite tikri kad sistema stabdžių veiks puikiai nes mes keisdami stabdžių diskus visų pirma įsitikiname kad sistema stabdžių veikia puikiai, kad stabdžių suportai nėra stringantys, kad stumokliukas vaikšto puikiai ir jo kreipiančiosios nėra užstrigę. Stabdžių diskų keitimo metu Servise 007 bus nušveistos ir nuvalytos stebulės kur glaudžiasi stabdžių diskas, todėl naujas stabdžių diskas bus stabdomas tolygiai paskirstyta stabdžių jėga kuri leis jam ilgai ir tvarkingai tarnauti.

Plačiau apie stabdžių diskų keitimą galite skaityti mūsų stabdžių remonto skiltyje.

Kitų stabdžių gedimų tvarkymas Servise 007

Servise 007 galite rezervuoti laiką įvairiems stabdžių remontams, didesnė jų dalis yra aprašyta mūsų stabdžių remonto skiltyje kurią galite rasti paspaudę šią nuorodą. Servisas 007 atlieka tokius stabdžių remonto darbus kaip ABS daviklių bei bloko keitimo darbus, stabdžių šlangelių bei stabdžių vamzdelių keitimo darbus, stabdžių skysčio keitimo darbus, stabdžių suportų keitimo ar restauravimo darbus, tad visos šios paslaugos yra aprašytos mūsų stabdžių remonto skiltyje, susidomėjusius kviečiame registruotis remontui kontaktais nurodytais mūsų puslapyje.

Štai kokie kartais būna stabdžių diskai kai laiku nekeičiami nei stabdžių diskai nei stabdžių kaladėlės:

O taip pat štai kaip atrodo visa stabdžių sistema kuri kad ir kaip bebūtų keista dar veikė ir stabdė:

Servisas 007 savo praktikoje matė tikrai labai įdomių, baisių ir kartais net neįtikinėtų stabdžių problemų kurias teko spręsti, keletas tokių ištraukų kaip pavyzdžių nuotraukų albume žemiau.

Didesnė dalis mūsų Serviso 007 stabdžių remonto darbų yra publikuojame mūsų Serviso 007 facebook paskyroje, tad kviečiame prisijungti.

Taip pat norime parodyti Jums daug video remonto reportažų kurie talpinami Serviso 007 Youtube video galerijose, tad kviečiame prenumeruoti.

Related Posts