Stabdžių suportų restauravimas ir keitimas

Stabdžių suportų restauravimas ir keitimas

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Stabdžių suportų restauravimas ir keitimas / 2363 Peržiūros / 13 balandžio, 2016

Stabdžių suportų keitimas bei stabdžių suportų restauravimas yra viena iš mūsų Serviso 007 teikiamų paslaugų. Servise 007 tikrai dažnai sprendžiame įvairiausias stabdžių problemas, įskaitant ir naujų suportų sumontavimą bei senų neveikiančių restauravimą. Verta restauruoti suportus ar geriau nusipirkti naujus paliekant kaip depozitą senuosius ar tiesiog perkant naujus reikia žiūrėti jau konkrečiu atveju, o plačiau apie stabdžių suportų keitimą arba stabdžių suportų restauravimą kviečiame paskaityti mūsų kituose stabdžių remonto skiltyse Servise 007.

Stabdžių suportų keitimas

Stabdžių suportų keitimas yra tinkama paslauga tiems kurie nori iš esmės greitesnio ir patikimesnio sprendimo, taip yra todėl kad naujiems stabdžių suportas gamintojas suteikia garantijas kartais priklausomai nuo gamintojo net iki 3 metų. Naujo stabdžių suporto montavimas yra paprastesnis darbų prasme, nereikia gaišti laiko ieškant suportų detalių ar komponentų, nereikia kovoti su korozijos paveiktom stabdžių detalėms kurias ne visuomet paprasta pakeisti ar sutvarkyti.

Naujų stabdžių suportų keitimas Servise 007

Naujų stabdžių suportų keitimas Servise 007

Servise 007 galime pasiūlyti tikrai geromis kainomis tiek galinių tiek priekinių stabdžių suportų, kai kurie gamintojai siūlo net gamykliškai restauruotus suportus kurie būna dar pigesni jei paliekamas ir gražinamas senasis stabdžių suportas. Kai kurie gamintojai, tiekėjai, siūlo galimybę tiesiog nusipirkti naujus stabdžių suportus.

Norėdami užsakyti stabdžių suportus naujus ar pasidomėti jų kainomis, kviečiu tą padaryti iš anksto iki sutarto stabdžių remonto dienos, kad bent jau orientuotis galimybėse, pristatymo trukmėje ir kainoje. Servisas 007 gali pasiūlyti pakankamai platų pasirinkimą įvairių stabdžių suportų, tad visus ieškančius kviečiu susisiekti geriausiai el. paštu nurodytu mūsų puslapio kontaktuose arba pasinaudoti Serviso 007 detalių užsakymo forma.

Stabdžių suportų restauravimas

Taip jau kartais nutinka kad kartais stabdžių suportus naujus rasti yra sunku arba neįmanoma, būna ir taip kad suportai būna tik originalūs ir kainuoja kone pusę ar net visą automobilio kainą, tuomet lieka tik dėvėti suportai arba tiesiog esamų suportų restauravimas.

Stabdžių suportų restauravimas Servise 007

Stabdžių suportų restauravimas Servise 007

Servisas 007 taiko tokią paslaugą kaip stabdžių suportų restauravimas – restauruojant stabdžių suportus galime išspręsti tokias problemas kaip stringantis suportas ir kaistantis automobilio ratas, stabdžių skysčio prasisunkimas pro stumokliuką ar rankinio mechanizmą, neveikiantis rankinio mechanizmas. Restauruojant stabdžių suportus būtinai montuojamas naujas gumelių komplektas, pagal poreikį keičiamas stumokliukas arba rankinio ašelė ar kitos dalys.

Plačiau apie Servise 007 atliekamą suportų restauravimą kviečiame skaityti mūsų Serviso 007 suportų restauravimo puslapyje.

Norėdami rezervuoti laiką stabdžių suportų restauravimui Servise 007 kviečiame tai padaryti pasinaudojant kontaktais nurodytais mūsų puslapyje.

Related Posts