Atsarginių detalių automobiliams pardavimas

Automobilių dalys ir jų pardavimas

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Automobilių dalys ir jų pardavimas / 1829 Peržiūros / 10 balandžio, 2016

Automobilių dalys ir auto detalių pardavimas Servise 007 – taip jau nutiko kad nekartą esame padėję savo klientams, ypač iš kitų Lietuvos ir net užsienio miestų, kuriems padėjome surasti norimą detalę ir ją nusiųsti reikiamu adresu. Kadangi yra toks poreikis, mėginam formuoti ir pasiūlą. Šiai dienai visokiausių sistemų yra tikrai labai daug, pilna visokiausių tarpininkų internete kurie mielai paims ir perparduos automobilių detalę bet kam kas jos norės, bet tiek pat kiek ir tokių tarpininkų, tiek pat ir atsiliepimų internete gausu apie šios sistemos trūkumus.

Pagrindinis blogumas yra tai kad asmenys ar kompanijos dažnai parduodamos detales automobilių remonto ne visuomet tikrai gerai suprantą ką parduoda, juolab tikrai ne visuomet žino iš praktinės pusės kokia automobilių detalė yra geresnė, kuri laiko geriau, kuri montuojasi geriau ir panašiai, čia mes jau esame kitokie kadangi turime daug patirties iš praktinės pusės kokios dalys genda, kurios ne, kurios gerai montuojasi ir panašiai todėl savo klientams norime pasiūlyti galimybe per mus įsigyti norimą detalę kurią gausite ne tik kad geresne kaina bet ir realiai patarsime ir suteiksime informacijos apie jos montavimą ir kitus su tuo susijusius niuansus.

Servise 007 galime pasiūlyta pilną automobilių detalių pasirinkimą ir pasiūlą nuo automobilių tepalų ir filtrų iki sankabos ar pakabos detalių visiems įmanomiems automobiliams.

Visų markių automobilių detalių pardavimas Servise 007

Visų markių automobilių detalių pardavimas Servise 007 – paspaudę ant paveiksliuko pateksite į detalių užsakymo formą;

Jei turite klausimų susijusių su automobilių dalimis ar ieškote kažkokių nestandartinių ar sunkiai surandamų detalių, o galbūt ruošiatės pirkti ypač brangias detales – pasitarkite su mumis, galime rasti tikrai pasiūlyti naudingų variantų. Detalės visos parduodamos su sąskaitomis, vadinasi turite garantijas detalėms, turite dokumentus jei kažkas nutiktu su jomis ar jos nelaikytų, dokumentai yra saugomi buhalterijoje tad niekada nebus taip kad detalės neis gražinti ar bus neišspręstas kažkoks reklamacinis aktas susijęs su brokuota dalimi.

Kviečiame pasinaudoti auto detalių užklausos Servise 007 sistema ir suformuoti užklausą norimai ar ieškomai detalei – mielai pateiksime paskaičiavimus Jums reikiamoms detalėms, o reikalui esant Servise 007 galėsime ir jas pakeisti.

Paspaudę ant žemiau pateikto paveiksliuko pateksite į detalių užklausos Servise 007 formą kur galėsite supildyti visą norimą informaciją ir mes mielai padėsime rasti ieškoma dalį, sankabą ar tepalus su filtrais.

Auto detalių pardavimas Servise 007

Auto detalių pardavimas Servise 007

Kviečiame sekti mūsų daromus automobilių remonto darbus Servise 007 kuriuos publikuojame Serviso 007 facebook paskyroje bei taip pat Youtube Serviso 007 video kanale.

Related Posts