Kondicionierių pildymas Kaune Servise 007

Kokybiškas kondicionierių pildymas

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Kokybiškas kondicionierių pildymas / 5744 Peržiūros / 18 balandžio, 2016

Kondicionieriaus pildymas tai viena iš mūsų automobilių serviso 007 Kaune teikiamų paslaugų. Kiekvienas kuris galvoja apie savo paties komfortą ir patogumą supranta ir žino kaip svarbu prižiūrėti ir smagu turėti veikiančią automobilio kondicionieriaus sistemą. Savo Serviso 007 Kaune puslapyje mes pakankamai plačiau aprašėme automobilių kondicionieriaus pildymo niuansus, dažniausias problemas bei niuansus susijusius su kondicionieriaus sistemos veikimu, tad apie visas kondicionieriaus pildymo ir remonto skiltis Servise 007 galite skaityti pasinaudodami šia nuoroda.

Kondicionieriaus sistemos aptarnavimas

Kondicionieriaus pildymas ir remontas Servise 007

Kondicionieriaus sistemos patikra Azotu

Labai svarbu jei turite tuščią sistemą ar niekada nenaudojote kondicionieriaus kad prieš sistemos pildymą ji būtų tinkamai patikrinta ar nėra niekur nuotėkio ir taip būtų ne tik saugoma gamta bet ir taupomi klientų pinigai. Servisas 007 turi pilnai veikiančią Azoto patikros sistemą kuri leidžia į kondicionieriaus sistemą pripildyti 20-25 atmosferų slėgi tam kad būtų patikrintas ir paliktas šis slėgis bent pusei valandos kad pasižiūrėti ar jis nekrenta ir nėra sistemos sandarumo problemų – jei jų yra sandarumo problemas reikia spręsti prieš pildant sistemą freonu.

Kondicionieriaus patikra Azoto dujimis ir dideliu slėgiu Servise 007

Kondicionieriaus patikra Azoto dujimis ir dideliu slėgiu Servise 007

Dažniausios problemos būna leidžiantis kondicionieriaus radiatorius arba kitais kondensatorius, kiauri ar pradurti bei iškorėję vamzdukai ar jų sujungimai, ar leidžiančios tarpinės.

Plačiau apie kondicionieriaus patikrinimą azoto dujomis specialiame straipsnyje apie tai mūsų svetainėje, tad kviečiame pasinaudoti šia nuoroda.

Kokybiškas kondicionieriaus pildymas Kaune

Kokybiškas kondicionieriaus pildymas tai yra pilna procedūra kuri susidaro iš keleto etapų – visų pirma jei sistemoje yra slėgio ir ji veikia, nei mes nei Jūs niekaip nežinosime kiek sistemoje yra freono, ar jo pakanka ar yra per mažai matuosime tik jį ištraukę, tiesiog papildyti ir šiek tiek pridėti freono būtų neteisinga ir taip niekas neturėtų daryti, tik pilnas sistemos vakuumavimas, tikrinimas, naujo freono tikslaus kiekio papildymas su naujais tepalais garantuos kokybišką ir efektyvų kondicionieriaus sistemos veikimą.

Plačiau apie kondicionierių pildymą ir kondicionieriaus sistemos remontą mūsų puslapio kondicionieriaus aptarnavimo skiltyje kurią galite rasti dėka viršutinio meniu arba pasinaudoję šia nuoroda.

Servise 007 kondicionierių pildymui naudojama pilnai automatinė profesionali ir nauja kondicionierių pildymo įranga, stotelė.

Pilnai automatinė kondicionieriaus pildymo stotelė Servise 007

Pilnai automatinė kondicionieriaus pildymo stotelė Servise 007

Pilnai automatinė kondicionieriaus pildymo stotelė Servise 007

Pilnai automatinė kondicionieriaus pildymo stotelė Servise 007

Pilnai automatinė kondicionieriaus pildymo stotelė Servise 007

Pilnai automatinė kondicionieriaus pildymo stotelė Servise 007

Klientams norintiems kokybiškai pasipildyti savo kondicionierių, pasitikrinti sistemos sandarumą prieš pildant azotu ar tiesiog pasimatuoti šaldomo ir pučiamo oro temperatūrą salone – kviečiame užsukti registruojantis laiką pas mus į Servisą 007. Kokybiškas kondicionieriaus pildymas, su patikrinimu ir testavimu trunka nuo 30 minučių iki valandos laiko, per 5 ar 10 minučių kokybiškos paslaugos suteikti neįmanoma.

Servise 007 kviečiame pasimatuoti sistemos efektyvumą matuojant išpučiamo oro temperatūrą automobilio salone, gerai veikiančios sistemos paprastai pučia 2-9 laipsnių temperatūrą automobilio salone.

Oro temperatūros automobilio salone matavimas įjungus kondicionierių po sistemos papildymo

Oro temperatūros automobilio salone matavimas įjungus kondicionierių po sistemos papildymo

Atsakingas požiūris į gamtos apsaugą Servise 007

Servisas 007 visuomet žiūri atsakingai į mūsų gamtą ir pasaulį kuriame gyvename, todėl ne tik rūšiuojame ir priduodame visas serviso atliekas, bet taip pat ir neleidžiame į atmosferą freono. Tam kad remonto metu ir Jūs neterštumėte mūsų gamtos bei nenaikintumėte ozo sluoksnio, Servisas 007 nemokamai kviečia išsitraukti iš sistemos freono likučius prieš sistemos remontą ar ardymą, o po atliktų darbų kondicionieriaus pildymui Servise 007 bus suteikta nuolaida, taip laimėsite ir Jūs ir dar visi mes apsaugosime savo gamtą ir pasaulį kuriame gyvename patys ir gyvena mums brangūs žmonės.

Kondicionieriaus freono ištraukimas Servise 007

Kondicionieriaus freono ištraukimas Servise 007

Kondicionieriaus pildymo kaina Servise 007

Kondicionieriaus pildymo kaina yra kaina už visą procedūra kuri kaip minėjome trunka nuo 30 minučių iki valandos laiko, priklausomai nuo to kokios talpos yra Jūsų automobilio kondicionavimo sistema priklauso ir jos pildymo kaina, kainoraštis pateikiamas žemiau.

Kondicionieriaus pildymas Servise 007

Kondicionieriaus pildymas Servise 007

Kondicionieriaus pildymo kaina Servise 007 skaičiuojama pagal tuo metu galiojančią kainodarą, tad informacija iš esmės gali keistis nes kas pusę metų dėl svyruojančių r134a kainų, todėl geriausiai susisiekti su mumis ir pasikonsultuoti kokia būtų kaina šiai dienai.

2020 metų balandžio mėnesiui skelbiame akciją kondicionieriaus pildymo darbams ir kainodarą šiuo metu siūlome tokią:

Sistemos pildymo metu ištraukiamas ir stotelės pasveriamas esamas kiekis freono, papildomas 100g freono kainuoja 5€, o pati pildymo procedūra + tepalas kainuoja 15€;

Pavyzdys:

Sistemos talpa 500 gramų ir ji tuščia, tuomet papildyti tuščią sistemą, prieš tai patikrinus jos sandarumą azoto dujomis kainuotų: 15€ (pildymas) + 5×5€ už sunaudotą freoną tad galutinė pildymo po patikrinimo suma būtų 40€. Kainos pateikiamos su PVM;

Į šią kondicionieriaus pildymo kainą yra įskaičiuotas sistemos vakuumavimas, tikrinimas ir pildymas freono sumaišyto kartu su nauju tepalu ir UV dažais kurie padės surasti sistemos ne sandarumą jei tokių ateityje sistemoje bus. Apie visas kondicionieriaus sistemos problemas ir gedimus kalbėsime atskiruose straipsniuose.

Kviečiame mėgautis malonia vėsa savo automobilyje jau dabar ir pasitikrinti ir pasipildyti kondicionierių Servise 007 Kaune jau dabar registruojantis pildymui telefonu: 8 671 59550

Servisas 007 kviečia pasidomėti ir kitomis mūsų teikiamomis paslaugomis kurios yra plačiau aprašytos mūsų puslapyje, o taip pat kviečiame prisijungti prie Serviso 007 facebook paskyros ir sekti mūsų daromus darbus, o taip pat nepamiršti peržiūrėti ir prenumeruoti Serviso 007 youtube video kanalą.

Related Posts