Ideal Nitrille Moto darbinės pirštinės skirtos darbui automobilių remonto srityje

Geriausios nitrilinės pirštinės darbui servise – Ideall Nitrile Moto

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Geriausios nitrilinės pirštinės darbui servise – Ideall Nitrile Moto / 1434 Peržiūros / 28 gruodžio, 2020

Geriausios nitrilinės pirštinės darbui servise – Ideall Nitrile Moto jau Servise 007, galime pasiūlyti, parodyti ir paaiškinti kodėl naudojame ir rekomenduojame būtent šias darbo pirštines darbui prie automobilių remonto, dujų įrangos montavimo, automobilių poliravimo ar cheminio valymo darbų, taip pat šios darbinės pirštinės puikiai tiks dažytojams, paruošėjams, surinkėjams ar ardytojams. Dirbant auto servise ar prie automobilio remonto ar dažymo darbų yra labai svarbu tinkamai apsaugoti rankas, patogiai dirbti ir jaustis gerai darbo metu tad viena iš būtinų tam sąlygų yra tinkama ir patogi rankų apsauga – būtent apie darbo pirštines ir norime papasakoti bei pasidalinti savo patirtimi, papasakoti kokias mes darbo pirštines naudojame Servise 007 ir kokias jas rekomenduojame pabandyti ir Jums. Vieni meistrai mėgsta medžiagines pirštines, kiti gumines, mes per eilę metų esame išbandę begalę visokiausių gamintojų ir visokiausių darbo pirštinių tiek ir prie dujų įrangos montavimo darbų, tiek prie serviso darbų, ar tai elektros darbai ar tepalų keitimo darbai – turime ir drąsiai galime sakyti kad guminės, nitrilinės prailgintos pirštinės yra tinkamiausias ir universaliausias tam produktas – Ideall Nitrile Moto darbo pirštinės tikrai nenuvils nei vieno kuriam rūpi rankų apsauga ir patogus darbas.

Ideal Nitrille Moto darbinės pirštinės skirtos darbui automobilių remonto srityje

Kalbant konkrečiai apie šias Ideall Nitrille Moto darbines pirštines išskiriame keletą pliusų kurie ir padaro jas bene geriausias ir patogiausias darbui su automobiliais.

Visų pirma – tai ilga rankovė, tikrai patogi ir saugo riešą tiek nuo temperatūros tiek ir nuo fizinių pažeidimų, purvo ar chemijos patekimo ant odos, tai yra ypač patogu dirbant su tam tikromis medžiagomis, alyvos keitimo ar kituose automobilio remonto darbuose kurie susiję su alyvomis ar kitais skysčiais.

Ideall Nitrile Moto pirštinių ilga rankovė apsaugo riešą nuo cheminių medžiagų bei pažeidimų
Ideall Nitrile Moto pirštinių ilga rankovė apsaugo riešą nuo cheminių medžiagų bei pažeidimų

Reikia taip pat pabrėžti šių pirštinių storumą – tai nėra plonos o tikrai pakankamai storos pirštinės kurios dėl savo storio leidžia ne tik patogiai dirbti ir smulkius bei kruopščius darbus, neriboja judesių, o tuo pačiu ir yra gerokai patvaresnės ir ilgaamžiškesnės.

Pirštinių darbinis delno paviršius yra padengtas matine danga, leidžia lengvai laikyti įrankius ar smulkias detales net jei pirštinės yra nešvarios ar šlapios.

Dirbant dienos eigoje ar dienos gale pirštines darbines mes nusiplauname kaip plautume rankas, tuomet švarias nuimame ir paliekame nakčiai išverstas, sekančią dieną jas galime kuo puikiausiai naudoti.

Šios darbinės pirštinės neturi jokių miltelių viduje tad nedirgina ir neerzina odos, nepaisant to iš praktikos galime pasakyti kad rankos prakaituoja ilgainiui dirbant, tad kiekvienas asmeniškai darome pertraukas ir keletą kartų per dieną nusiimame darbines pirštines.

Ideall Nitrile Moto darbinės pirštinės naudojamos atliekant automobilių remonto darbus
Ideall Nitrile Moto darbinės pirštinės naudojamos atliekant automobilių remonto darbus

Pirštinių Ideall Nitrile Moto video demonstracija

Šios pirštinės tikrai yra vienos populiariausių automobilių remonto srityje, daugelis naudoja jas dirbami prie automobilio priežiūros, poliravimo, cheminio valymo darbų. Mėgsta ir naudoja ir automobilio dažytojai ir paruošėjai, kas be ko jos ras vietą ir taps mėgstamomis kiekvienose automobilių remonto ar priežiūros dirbtuvėse.

Ideall Nitrile Moto darbo pirštinių pakuotė ir dydžiai

Šios storos nitrilinės vienkartinės pirštinės su ilgesniu rankogaliu yra pakuojamos po 100 vnt dėžutėse, tai reiškia kad dėžutėje turėsite net 50 porų. Šiai dienai vežamės ir prekiaujame tik dviem dydžiais – tai L ir XL. Vieni meistrai mėgsta laisvesnes pirštines, kiti labiau aptemtas, čia tikrai individualu kiekvienam, reikėtų išmėginti kad pasakyti, bet net ir turint pakankamai didelę plaštaką L dydį tikrai užsidėsite ir jis leis patogiai dirbti.

Darbinių pirštinių Ideall Nitrile Moto kaina ir pristatymas

Šias pirštines mūsų Servisas 007 importuoja ir siūlo partneriams, parduotuvėms ir klientams tiems kurie nori patogiai ir saugiai dirbti saugodami savo rankas. Parduodamos jos nors ir po vieną pakuotę, galime prekes siųsti Jūsų sąskaita į bet kurią pasaulio vietą, o patogiausiai būtų atsiimti jas mūsų Servise 007 Kaune.

Pakuotės kaina šiai dienai yra 25€ ir tai kaina jau su PVM, tad be problemų išrašysime sąskaitą visiems norintiems įsigyti šias puikiais Ideall Nitrile Moto darbo pirštines.

Norint įsigyti šių pirštinių galite susiekti su mumis telefonais nurodytais kontaktuose ar facebook puslapyje.

Related Posts