Serviso 007 kontaktai

Turite klausimų susijusių su automobilių remontu? Jūsų automobilis keistai elgiasi ar skleidžia keistą garsą kelyje? Ieškote bet nerandate detalių? Nepasitikite meistrais ir reikia dar vienos nuomonės? Sugedote kelyje ir nežinote kam skambinti? Kreipkitės ir mes Jums padėsime!

Laiko darbams rezervacija telefonu darbo metu: +370 671 59550

Mus rasite KAUNE, DRAUGYSTĖS 10G, LT- 51261, kaip mus rasti tiksliau, kviečiame pasinaudoti Google maps žemėlapio galimybėmis.

Nurodymai ieškantiems mūsų: Važiuojant draugystės gatve važiuojame už Senukų iki VAKOIL degalinės, iškarto už degalinės VAKOIL (ten kur išvažiavimas iš degalinės), sukame į dešinę pusę, prieš pat žalią teniso kortų pastatą. Nesukame į pačią degalinę bet važiuojame tiesiai kairėje matydami salotinės spalvos teniso kortų pastatą, dešinėje palikdami degalinę. Važiuojame tiesiai iki kol pravažiuosime pirmus vartus 10A numeriuku, važiuojame pro juos tiesiai toliau kol privažiuojame antrus metalinius vartus, juos pravažiavę sukame iškarto į dešinę ir jau iškarto matysite mūsų Servisą 007 kiek toliau kairėje Jūsų pusėje – laukiame atvykstant!

Serviso 007 Draugystės 10G nuorodos

Serviso 007 Draugystės 10G nuorodos – pasukame iš Draugystės gatvės iškarto už VAKOIL degalinės

Servisas 007 Kaune Draugystės 10G

Pravažiuojame pirmus vartus ir važiuojame iki sekančių, už antrų vartų iškarto sukame į dešinę

Servisas 007 dirba darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00, tik prašome supratimo, kad kiekvieną rytą laukiame suplanuotų darbų, kaip ir kiekvienos darbo dienos gale ruošiamės kitos pradžiai, atiduodame klientams automobilis tad atsakyti telefonu galime pagal galimybes nuo 9:00 iki 16:00. Darbams registruojame telefonu ir darbus planuojame. Laisvomis dienomis ir nedarbo valandomis skambinti prašome tik su ypatingai skubiais klausimais!

Tomas - Serviso 007 vadovasServiso vadovas Tomas;

Yra visų šio puslapio straipsnių autorius ir puslapio kūrėjas, taip pat kartu ir meistras. Dirba prie automobilių remonto, dujų įrangos montavimo bei sklandaus darbo organizavimo. Norėdami susisiekti prašau rašyti elektroniniu paštu tomas@automobiliuremontas.lt arba skambinti tik dujų įrangos montavimo klausimais telefonu 8 678 59083. Su manimi galite susisiekti Anglų, Rusų ar Lietuvių kalbomis. Registracija darbams Servise 007 atliekama paskambinus darbo metu aukščiau nurodytu serviso priėmimo numeriu +370 671 59550.

 

Jonas Urbštas - Servisas 007Serviso dirbtuvių vadovas Jonas, +370 671 62262;

Telefonu konsultuoja dujų įrangos montavimo, remonto klausimais. Gali patarti įvairiais klausimais susijusiais su automobilių remontu, nestandartinių problemų sprendimų, klausimais ir sprendimais susijusiais tiek su dujų įranga tiek ir kitais automobilių gedimais. Konsultuoja automobilių diagnostikos klausimais, atlieka kompiuterio klaidų ABS, SRS, Check Engine nuskaitymą bei konsultuoja ir sprendžia problemas, pataria kaip jas išspręsti. Su Jonu galite susisiekti darbo laiku telefonu: +370 671 62262, jonas@automobiliuremontas.lt   Žemiau pateikiame adresą kuriuo galite mus rasti, pasinaudokite Google maps galimybėmis ir susidarykite maršrutą, prisiartinkite vaizdą bei tolinkite jį, įveskite esamą vietą ir kompiuteris pats parodys kaip važiuoti ir mus rasti.