LPG darbų galerija

Servisas 007 jau eilę metų montuoja ir remontuoja automobilines dujų įrangos BRC ir STAG sistemas todėl esame sukaupę nemenką patirtį tiek pačiame dujų įrangos montavime tiek remonte. Šis puslapis buvo sukurtas tam kad galėtume parodyti kiek automobilių esame matę, kaip mokomės ir tobulėjome, kokių darbo rezultatų pasiekėme.

Servise 007 galime pasidžiaugti įvairiausiais automobiliais kuriuose sumontavome dujų įrangą, pradedant nuo paprastų trijų ar keturių cilindrų variklių, baigiant varikliais su 8 cilindrais ir sudėtingais sprendimais su viena ar dviem turbinom, įvairiais dujų balionais, kai kada net dviem skirtingo tipo dujų balionais, įvairiais dujų įrangos modernizavimo ir atnaujinimo padarytais sprendimais ir rezultatais.

Kviečiu panagrinėti mūsų Serviso 007 dujų įrangos montavimo darbų galeriją ir visus norinčius kokybiškai susimontuoti dujų įrangą kontaktuoti mūsų Serviso 007 puslapyje nurodytais kontaktais.

Pasinaudodami proga primename kad Servisas 007 visus naujausius savo dujų įrangos ir automobilių remonto darbus talpina Serviso 007 facebook paskyroje, tad tie kurie dar nematė ir nėra mūsų puslapio prenumeratoriai kviečiu tą padaryti jau dabar.

Na o visus dujų įrangos montavimo video reportažus ir kitus video reportažus su automobilių remontu rasite mūsų Youtube video kanale, tad kviečiame prenumeruoti mūsų Serviso 007 Youtube video kanalą.


1 2 ... 5