587_Jeep Grand Cherokee 2019 3.6 su Landi Renzo EVO OBD

Servisas 007 džiaugiasi galėdamas pasidalinti savo atliktais dujų įrangos montavimo darbais ir kviečia visus norinčius susimontuoti dujų įrangą, visus galvojančius apie dujų įrangos montavimą ar tiesiog turinčius klausimų susijusių su dujų įrangos montavimu, naudojimu, remontu ar eksploatavimu susisiekti su Servisu 007 nurodytais puslapyje kontaktais.

Kviečiame peržiūrėti ir kitus mūsų Serviso 007 dujų įrangos ir automobilių remonto darbus, o naujausius visuomet sekti, diskutuoti ir dalintis kviečiame mūsų Facebook paskyroje į kurią nuorodą visuomet rasite puslapio dešinėje.

Visus norinčius susimontuoti dujų įrangą Kaune Servise 007 ir padaryti tą kokybiškai kviečiame registruotis puslapyje nurodytais kontaktais.

Taip pat primename kad Servise 007 galime sumontuoti dujų įrangą išsimokėtinai, visus reikiamus dokumentus sutvarkome vietoje po darbų atlikimo ir jų pridavimo, jokių dokumentų po to niekur nereikia nuvežti ar kitaip kažkur kažko užpildyti, viskas padaroma bus už Jus o Jūs galėsite mėgautis pigesniu kuru ir pradėti mokėti už dujų įrangą ir jos montavimą net po dviejų mėnesių po jos sumontavimo, vadinasi įmokai liks pinigų iš sutaupytų kurui lėšų.

Taip pat norime pabrėžti kad Servise 007 gausite visus reikiamus dokumentus ir PVM sąskaitą faktūrą, už paslaugas galėsite mokėti grynais arba pavedimu po darbų atlikimo ir pridavimo pagal pateiktą sąskaitą faktūrą tiek fiziniam tiek juridiniam asmeniui.

Servisas 007 susitarus gali būti lankstūs automobilio pridavimo ar atsiėmimo klausimais, galime priimti automobilį dujų įrangos montavimui po darbo valandų, atiduoti taip pat, šios paslaugos paprastai yra įvertinamos priklausomai nuo situacijos, bet įmanomos.

Klientams iš kito miesto pasiūlysime pakaitinį automobilį.