STAG QNEXT Plus dujų įranga

STAG QNEXT Plus dujų įranga

nuo / Komentavimas išjungtas įraše STAG QNEXT Plus dujų įranga / 2070 Peržiūros / 13 balandžio, 2016

Stag QNext Plus dujų valdymo blokas yra modernus ir inovatyvus dujų valdymo blokas kuris Servise 007 yra montuojamas į keturių cilindrų variklius. Šis dujų valdymo blokas yra tikrai populiarus nes turi labai stiprias programines galimybes ir tinka tiek paprastiems atmosferiniams varikliams tiek varikliams su turbina, tinka ir senesniems automobiliams, tinka ir patiems naujausiems automobiliais ar hybridinius variklius turintiems automobiliams.

Staq QNext Plus dujų įrangos privalumai

Stag QNext Plus dujų įrangą galima komplektuoti su įvairiais kitų gamintojų dujų įrangos komponentais, galima parinkti pagal poreikį tiek dujų purkštukus tiek reduktorių kurie būtų tinkamiausi būtent konkrečiam automobilio modeliui ir jo varikliui.

Stag QNext Plus dujų įrangos valdymo blokas yra nedidukas, turi tiesų laidyno pajungimą todėl variklio skyriuje nesunkiai galima surasti vietą jam, nors ir nedidukas – jis turi platų funkcijų ir galimybių sąrašą kurį galima priderinti įvairiems automobiliams pagal poreikius.

Žemiau video reportaže Servise 007 norime parodyti kaip atrodo šis valdymo blokas, kas jo viduje, kiek ir kokių laidų turi ir kaip viskas atrodo, tad kviečiame pasižiūrėti.

https://www.youtube.com/watch?v=3SwqYadlIDo

Stag QNext Plus dujų įrangos valdymo bloko privalumai

Šis naujos kartos dujų valdymo blokas turi visą krūvą naujovių kurios yra pastoviai atnaujinamas atnaujinant kompiuterio Firmware kuri leidžiama periodiškai ir yra taisomos surastos veikimo klaidos, o taip pat suintegruojamos naujos funkcijos ir algoritmo atnaujinimai.

Stag QNext Plus dujų valdymo blokas turi tokias galimybes:

  • Naujos kartos ISA3 auto adaptacijos modulį;
  • Galimybę prijungti valdymo bloką Stag QNext Plus prie automobilio OBD, palaikant CAN ir K-Line;
  • Auto adaptaciją naudojant OBD parametrus;
  • Galimybę matyti variklio bloko parametrus per OBD ir net trinti esamas klaidas;
  • Dar sklandesnį perėjimą ir galimybes jį koreguoti kad kuro rūšies keitimas taptų nejuntamas;
  • Naują dujų valdymo algoritmą, dar geriau pritaikytą darbui vos pasileidus sistemai;
  • Integruotą kuro lygio emuliaciją jei to reikia kai kuriems automobiliams, pvz Peugeot ar Citroen.
  • 32 bitų, spartų valdymo bloko procesorių kuris veikia sklandžiai ir sparčiai;
  • Naujo tipo dujų jungtukas, kuris netik yra inovatyvaus dizaino bet turi ir tokias funkcijas kaip garso lygio reguliavimą ir automatinį šviesumo reguliavimą priklausomai nuo aplinkos šviesumo, naktį šviečia blankiau, dieną ryškiau.

Žemiau video reportaže galite pamatyti kiek platus yra kalibravimo prasme šis dujų įrangos valdymo blokas, puslapyje paminėtos funkcijos yra vos kelios palyginti su visomis šio valdymo bloko galimybėmis. Šis video ir programa yra vienoda tiek Stag QBox Plus tiek Stag QNext Plus dujų valdymo blokams.

https://www.youtube.com/watch?v=RSSBhi8zO0M

Stag QNext Plus dujų įrangos montavimo pavyzdžiai Servise 007

Stag QNext Plus dujų įrangos valdymo blokas yra montuojamas ganėtinai dažnai Servise 007 į keik naujesnius automobilius, mėgiamas ir dažnai montuojamas automobiliuose su hybridiniais varikliais, kurie po dujų įrangos montavimo gali važiuoti trimis kuro rūšimis.

no images were found

https://www.youtube.com/watch?v=V2saC448Xdo

Dėl dujų įrangos montavimo Servise 007 kviečiame susisiekti su mūsų Servisu 007 kontaktų puslapyje nurodytais kontaktais.

Didesnė dalis Serviso 007 dujų įrangos montavimo darbų yra pateiktos mūsų Serviso 007 facebook paskyroje, tad kviečiame tapti mūsų puslapio prenumeratoriais.
Taip pat primename kad Servisas 007 turi ir Youtube video kanalą kuriame talpiname visus dujų įrangos ir automobilių remonto video reportažus.

Related Posts