Landi Renzo GIRS12 dujų purktštukai

Landi Renzo GIRS12 dujų purkštukai

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Landi Renzo GIRS12 dujų purkštukai / 1128 Peržiūros / 31 kovo, 2020

Landi Renzo GIRS12 dujų purkštukai pakeitė jau kuris laikas naudojamus Landi Renzo MED dujų purkštukus, jie tarsi MED purkštukai kurie yra montuojami AEB Iplus korpuse. Kalbant apie Landi Renzo Girs12 dujų purkštukus reikia pabrėžti kad šiai dienai šie dujų purkštukai yra montuojami net ir į gamyklines Landi Renzo dujų įrangas ir sistemas kurios yra montuojamus į naujausius Škoda, Fiat ar Toyota automobilius, o naudodami tokius tikslius dujų purkštukus pardavėjai naujiems dujomis varomiems automobiliams taikome tokią pačią garantiją, o tai tik pabrėžia tiek atskirai visų komponentų patikimumą tiek ir pačios sistemos patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Landi Renzo GIRS12 dujų purkštukai
Landi Renzo GIRS12 dujų purkštukai
Landi Renzo GIRS12 dujų purkštukai naudojami montuojant dujų įrangas Landi Renzo Servise 007

Landi Renzo Girs12 dujų purkštukų komplektacija

Landi Renzo Girs12 dujų purkštukai yra komplektuojami pagal poreikį, galima juos montuoti po du vienetus sujungtus, galima montuoti po keturis ir po tris, paprastai standartiniame variante keturiems cilindrams Girs12 dujų purkštukai montuojami po keturis, V6 varikliams montuojami du po tris, na ir aštuonių variantams yra montuojami du po keturis Girs12 dujų purkštukus. Yra įmanomas ir du po du dujų purkštukų Girs montavimas Subaru varikliuose.

Landi Renzo Girs12 dujų purkštukai skirti aptarnauti tris cilindrus
Landi Renzo Girs12 dujų purkštukai skirti aptarnauti tris cilindrus
Landi Renzo Girs12 du dujų purkštukai
Landi Renzo Girs12 du dujų purkštukai

Landi Renzo Girs12 purkštukų tarnavimo laikas

Landi Renzo GIRS12 dujų purkštukai tarnauja pakankamai ilgai, žinoma viskas remiasi į ciklų kiekį kurie jie dirba ir kokiais laikais pagrinde reikia jiems atsidarinėti, bet gamintojas nurodo kad jie turi dirbti apie 300 000 000 suveikimo ciklų, tad skaičius tikrai nėra mažas ir preliminariais kilometrais turėtų laikyti 80-100 000km o gal net ir daugiau.

Landi Renzo Girs12 dujų purkštukų remontas ir keitimas Servise 007

Servisas 007 sandėlyje stengiasi visuomet turi visų pozicijų ir nominalų Landi Renzo Girs12 purkštukus, tai reiškia kad savo klientams visuomet galime pasiūlyti tiek purkštukų keitimui tiek ir remontinių komplektų. Landi Renzo Girs12 dujų purkštukai puikiai ir gana paprastai remontuojasi, tad turint remontinius komplektus tą galima nesunkiai padaryti.

Landi Renzo Girs12 dujų purkštukų ardymas demonstruojamas šiame video reportaže, rusų kalba.

Landi Renzo dujų purkštukai dažniausiai yra montuojami su Landi Renzo Omegas dujų įranga, taip pat naudojami ir Landi Renzo Direct sistemose tad visos premium klasės sistemos naudoja šiuos greitus, patikimus ir tikslius dujų purkštukus.

Related Posts