Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius

Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius / 1651 Peržiūros / 31 kovo, 2020

Li10 Turbo dujų reduktorius tai yra vienas patikimiausių ir našiausių šiai dienai montuojamų ir naudojamų montuojant Landi Renzo dujų įrangą dujų reduktorių. Šis Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius iš esmės turi tris versijas, bet mes realiai naudojame jo tik galingiausią versiją kuri teoriškai yra skirta varikliams turintiems iki 200kw galios, nors realiai žinome kad praktikoje jis gali ir daugiau.

Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktoriaus pristatymas Servise 007

Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktoriaus montavimas Servise 007

Li10 Turbo dujų reduktorius yra išskirtinai komplektuojamas ir montuojamas kartu su Landi Renzo dujų įranga, tai yra komplektinė Landi Renzo dalis kuris dažniausiai montuojamas automobiliams turintiems šešių ar aštuonių cilindrų variklius. Ypač galingiems automobiliams ne kartą esame montavę net ir du Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius, o varikliams turintiems apie 130-150kw variklius yra montuojamas ir prie keturių cilindrų sistemų, ypač didesnio galingumo su turbina ar kompresoriumi varikliams.

Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius
Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius

Nepaisant to kad tai yra išskirtinis Landi Renzo dujų reduktorius, Li10 Turbo reduktorių galima sumontuoti ir pritaikyti ir prie kitų dujų įrangos sistemų.

Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktoriaus privalumai

Kadangi Servisas 007 dujų įrangos montavimo srityje nėra naujokai ir dirbame jau ne pirmus metus, savaime suprantama mes esame išmėginę tikrai nemažai visokiausių dujų reduktorių, tad apie juos, o ypač jų problemas tikrai galime daug papasakoti.

Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius iš esmės neturi jokių tipinių problemų. Jis pagamintas iš kokybiškų komponentų, neturi jokių plastikinių alkūnių nei dujoms nei šildymo pajungimui, dvigubi manžetai ir gumelės garantuoja kad nebus nei dujų nei aušinimo skysčio nuotėkio.

Landi Renzo Li10 Turbo šildymo, aušinimo skysčio bronzinė alkūnė su dvigubu manžetu
Landi Renzo Li10 Turbo šildymo, aušinimo skysčio bronzinė alkūnė su dvigubu manžetu

Pats didžiausias šio dujų reduktoriaus privalumas yra tas kad jis idealiai sparčiai šildo dujas, o jas sušildęs sugeba palaikyti pakankamai aukštą o svarbiausią stabilią dujų temperatūrą ir dujų slėgį, tai leidžia idealiai adaptuoti kuro normas ir mišinius, dėl to su tinkamai ir tiksliais dujų purkštukais bei teisinga Landi Renzo dujų valdymo elektronika šis reduktorius sukuria nenugalimą komandą kuri garantuoja ir variklio ilgaamžiškumą, geras sąnaudas ir puikią važiavimo dinamiką.

Žemiau matysite keletą atliktų Landi Renzo dujų įrangos montavimo darbų kuriuose buvo naudojamas Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius, o kai kuriuose modeliuose net ir po du tokius reduktorius buvo naudojama.

Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktorius sumontuotas su Landi Renzo Omegas dujų įranga Servise 007
Mercedes Benz GL550 kuriam yra montuojami net du tokie Landi Renzo Li10 Turbo reduktoriai Servise 007
Jeep Grand Cherokee 3.6 V6 kuris žinoma irgi važiuos dėka Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktoriaus
Volvo XC60 3.0 T6 – puikiai važiuoja ir dirba idealiai su Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktoriumi
Daugiau nei 220 kw Volvo XC60 T6 modelyje kuriems visiems kurą paduodame dėka Landi Renzo Li10 Turbo dujų reduktoriaus
Audi A6 C5 V6 taip pat puikiai važiuoja dujomis su Landi Renzo įranga
Sena bet ne prasta audi A8 D2 kuri puikiausiai važiuoja dujomis su Landi Renzo įranga

Primename kad dujų įrangos montavimui registruojame telefonu nurodytais puslapyje kontaktais arba tiesiog skambučiu +370 678 59083 Tomas.

Related Posts