STAG 400 DPI dujų įranga montuojama Servise 007

STAG 400 DPI dujų įranga į FSI, TFSI, TSI, GDI, D4

nuo / Komentavimas išjungtas įraše STAG 400 DPI dujų įranga į FSI, TFSI, TSI, GDI, D4 / 8024 Peržiūros / 12 balandžio, 2016

STAG 400 DPI dujų įranga ir buvo sukurta būtent visiems direct tipo varikliams. Stag 400 DPI dujų įrangos valdymo blokas gali būti montuojamas vis į daugiau automobilių nes programuojasi konkrečiam modeliui ir tas modelių ir variklių sąrašas plečiasi, gal ne taip sparčiai kaip norėtųsi kartais, bet už tai garantuotai į priekį. Kitaip tariant, STAG 400 DPI valdymo blokas yra skirtas konkrečiam modeliui, jis programuojamas pasirenkant variklio kodą konkretaus automobilio ir naudoti jį kituose modeliuose negalima. Tas negalima reiškia tai kad programa kurią turi Stag 400 DPI skirta vienam varikliui, gali veikti ir kituose bet tai nereiškia kad Jūsų benzino purkštukai nesudegs ir niekas jokių garantijų neduos jei susimontuosite dujų įrangą ne taip kaip reikėtų ar nekokybiškai, čia svarbi yra vieta kurią reikia suprasti visiems vairuotojams kurie vairuoja D4, FSI, TFSI, TSI, GDI ir panašaus tipo kitų gamintojų variklius kur benzino purkštukas stovi ne įsiurbimo kolektoriuje, bet degimo kameroje. Šiame straipsnyje ir pamėginsime parodyti mūsų montuotus pavyzdžius ir papasakoti kaip teisingai sužinoti ar Jūsų automobiliui yra sukurta Stag 400 DPI dujų įranga.

Stag 400 DPI dujų įrangos veikimas

Stag 400 DPI dujų įrangos veikimas yra kitoks nei įprastų tiesioginio dujų įpurškimo sistemų, mat kadangi FSI tipo varikliuose benzino purkštukas stovi degimo kameroje, jis privalo bent jau tam tikrais ciklais dirbti kitaip sudegs arba užsikimš ir automobilio neužvesite, todėl STAG 400 DPI sistema yra sukurta taip kad naudoja tam tikrą algoritmą, kuris būtent ir yra skirtas konkrečiam automobilio variklio kodui, kuris naudoja tam tikrą procentą benzino dirbant kartu ir dujomis. Todėl ir svarbu parinkti tinkamai variklio kodą ir dujų įrangą, kadangi yra apskaičiuota tik tam tiktiems variklio kodams dujų įranga ir gamintojas garantuoja kad ji nesugadins Jūsų benzino sistemos. Jei montuosite sistema ne pagal reikalavimus ir specifikacijas, rizikuojate sugadinti savo variklį ar įpurškimo sistemą.

Stag 400 DPI dujų įranga ir jos montavimas į FSI, TSI, TFSI

Stag 400 DPI dujų įranga ir jos montavimas į FSI, TSI, TFSI

Stag 400 DPI dujų įrangos funkcijos

STAG 400 DPI yra vienas moderniausių ir galingiausių funkcine prasme dujų įrangos valdymo blokų kuris turi visą krūvą privalumų ir funkcijų, kurių iš esmės didesnę dalį svarbesnių pateikiame sąraše žemiau:

STAG 400 DPI dujų įrangos valdymo blokas

STAG 400 DPI dujų įrangos valdymo blokas

 • Itin preciziškas dujų įpurškimo kiekio valdymas visuose sūkių ir apkrovos diapazonuose su galimybe papildomai dozuoti benzino tam tikromis sąlygomis;
 • Itin tiksli kuro adaptacija ir naujas algoritmas užtikrina puikią automobilio dinamiką ir maksimaliai geras kuro sąnaudas;
 • Nejuntamas perėjimas tarp benzino ir dujų, tam sukurta įvairiausių programinių priemonių;
 • Vaizdinės priemonės sukurtos dar tikslesniam dujų kalibracijos procesui;
 • Greita ir paprasta auto kalibracijos sistema lengvam sistemos paleidimui;
 • Papildomos priemonės testavimo rėžimui ir kuro mišinio reguliavimui;
 • Įtrauktas ir OBDII/EOBD palaikymas, galimybė trinti klaidas ir matyti visus variklio bloko gražinamus parametrus;
 • Integruotas kuro slėgio emuliacijos modulis;
 • 3D valdymo/kalibracijos moduliai;
 • Papildomų parametrų gama papildomam ir tiksliam dujų kalibravimui;
 • Oscilografas ir kiti sistemos parametrų valdymo ir stebėjimo moduliai leidžia įtin tiksliai sureguliuoti ir stebėti sistemą;
 • Aiškus valdymo interfeisas, aiškūs blokas ir suvokiami parametrai;
Dujų įrangos Stag 400 DPI montavimas į V6 FSI

Dujų įrangos Stag 400 DPI montavimas į V6 FSI

Kaip žinoti ar galima montuoti STAG 400 DPI mano automobiliui?

Dažnai klientai skambina ir klausia ar galima sumontuoti į vienokį ar kitokį automobilį dujų įrangą STAG 400 DPI. Atsakyti visuomet staigiai sunku kadangi sąrašas kartais yra atnaujinamas ir tuomet reikia pribėgti prie kompiuterio kad pasižiūrėti, tad žemiau pridėsime tiek nuorodą tiek paveiksliuką ant kurio paspaudę pateksite į gamintojo STAG 400 DPI elektronikos internetinio puslapio sąrašą.

Stag 400 DPI dujų valdymo elektronika kurią galime sumontuoti Servise 007. Paspaudę ant paveiksliuko rasite nuorodą į visų automobilių kuriems galime sumontuoti šią įrangą sąrašą;

Stag 400 DPI dujų valdymo elektronika kurią galime sumontuoti Servise 007. Paspaudę ant paveiksliuko rasite nuorodą į visų automobilių kuriems galime sumontuoti šią įrangą sąrašą;

Dar kartą pabrėžiame kad norėdami sužinoti, galėsime pasiūlyti ar ne dujų įrangą Jūsų automobiliui, privalomai turėsite žinoti jo variklio kodą. Variklio kodo Jūsų automobilio mes nežinome, yra net ir taip kad vienas variklis tokių pačių parametrų turi vieną kodą, kitame modelyje jis montuojamas taip pat bet kodas jau kitoks, tad variklio kodas yra būtina ir esminė informacija.

Kaip sužinoti ir surasti savo automobilio variklio kodą?

Kaip jau minėjome aukščiau, norėdami paklausti informacijos o dar geriau pasižiūrėti sąraše ar Servisas 007 galės sumontuoti dujų įrangą Jūsų automobiliui, privalėsite pasakyti ir žinoti savo automobilio variklio kodą. Jei jo nežinote, pasistenkite susižinoti ir turėkite omenyje kad Servisas 007 Jūsų variklio kodo nežino, tad klausti mūsų apie savo variklio kodą tikrai neverta.

Variklio kodas dažniausiai būna pateiktas informacinėse lentelėse variklio skyriuje, retai, bet būna ir taip kad būna įrašytas ir registracijos pase, nors čia retas variantas mat registruojant automobilį daugelis patingi susirasti šią informaciją ir ją įtraukti į dokumentą, ji paprasčiausiai nėra būtina. Dažnai galima rasti informacinę lentelę automobilio bagažinėje, ten rašomas tiek variklio tiek kėbulo numeris, kartu ir sąnaudos variklio.

Variklio kodas ir jo vieta automobilio bagažinėje

Variklio kodas ir jo vieta automobilio bagažinėje

Variklio kodas informacinėje lentelėje bagažinėje

Variklio kodas informacinėje lentelėje bagažinėje

Variklio kodo vieta variklio skyriuje ant paskirstymo diržo dangtelio

Variklio kodo vieta variklio skyriuje ant paskirstymo diržo dangtelio

Dažniausiai ir paprasčiausiai rasti variklio kodą yra ant paskirstymo diržo dangtelio variklio skyriuje, ten būna lipdukas ir variklio kodas, variklio kodas paprastai būna ir trijų ar keturių raidžių kaip kad matote nuorodoje pateiktoje kuriame pateikti visi variklių kodai į kuriuos galima sumontuoti dujų įrangą Stag 400 DPI.

Dujų įrangos STAG 400 DPI kaina

Dujų įrangos STAG 400 DPI kaina tikslinama jau žinant variklio kodą, taip kad skambinti ir klausti nežinant variklio kodo kainos – tikrai nėra prasmės, mat kaina gali būti jei tai keturi cilindrai priklausomai nuo komplektacijos nuo 700€ iki 1000€, šešių cilindrų kainų rėmai dar didesni tad geriausiai sužinoti savo variklio kodą, tuomet pasižiūrėti mūsų pateiktoje nuorodoje kuri bus naujausia šiai akimirkai ar variklio kodas patenka į dujų įrangos gamintojo pateiktas sąrašą – jei taip, galime diskutuoti apie komplektaciją ir kainas. Kaip jau minėjome pateikiant preliminarius rėmus, keturių cilindrų dujų įrangos STAG 400 DPI montavimas kartu su dujų įranga kainuoja 800€-900€, bet tą reikia tikslinti konkrečiam modeliui, konkrečiam kažkokiam modeliui su skirtinga dujų įrangos komplektacija kaina gali būti mažesnė.

Dujų įrangos STAG 400 DPI benzino sąnaudos

Dujų įrangos STAG 400 DPI benzino sąnaudos priklauso vėlgi nuo to paties variklio kodo ir dujų įrangos programos, skirtingiems automobiliams ir jų varikliams skaičiai gali ir tikrai skiriasi, bet preliminariai kalbant apie populiaresnius variantus tai dujų įrangos Stag 400 DPI veikimo metu naudojama mieste apie 30% benzino ir likusi dalis kuro dujų, o važiuojant lygiu keliu vartojama apie 15-20% benzino.

Benzino sąnaudos važiuojant dujomis su STAG 400 DPI dujų įranga

Benzino sąnaudos važiuojant dujomis su STAG 400 DPI dujų įranga

Kadangi sistema tikrai vartoja nemažą dalį benzino, šią dujų įrangą renkasi klientai kurie nori saugoti ir tausoti mūsų gamtą ir dar paprastai važiuoja bent jau didesnę dalį lygiame kelyje, pavyzdžiui į darbą važiuoja 30-40km autostrada, tuomet rezultatai tikrai džiugina ir sistema sparčiai atsiperka, priešingu atveju atsiperkamumą reikia skaičiuoti kiekvienam individualiai.

Dujų įrangos Stag 400 DPI pavyzdžiai

Servise 007 yra tekę montuoti ne vieną dujų įrangos sistemą kartu su Stag 400 DPI valdymo bloku. Visi iki šiol sumontuoti automobiliai puikiai dirba dujomis, nekelia problemų ir klientai džiaugiasi sutaupytais pinigėliais bei saugoma gamta.

Visai nesenai džiaugiamės sumontavę dujų įrangą į Toyota Avensis 2.0 D4 varikliuką, jis į sąrašą įtrauktas tikrai nesenai, tad džiaugiamės galėję išmėginti ir apačioje pridedame darbų atliktų nuotraukas bei video reportažus.

Video reportaže žemiau kviečiame pasižiūrėti video reportažą apie dujų įrangos STAG 400 DPI montavimą, prieš pat dujų įrangos montavimo darbus Servise 007.

Atlikus dujų įrangos STAG 400 DPI montavimą Servise 007 buvo gauti puikūs rezultatai kuriuos ir norime parodyti video reportažuose žemiau.

Kaip viskas atrodo po atliktų dujų įrangos montavimo darbų Servise 007 dar kartą iš arčiau žemiau pateiktame video reportaže.

Jei dar liko klausimų ar įdomu kaip viskas atrodė darbų eigoje, kviečiame pasižiūrėti ir nuotraukų galeriją kurioje rodome montavimo darbų procesą Servise 007.

no images were found

Dar vienas taip pat įdomus dujų įrangos Stag 400 DPI yra Serviso 007 atliktas dujų įrangos montavimo darbas į Škoda Octavia 2.0 TFSI.

no images were found

Dujų įrangos STAG 400 DPI montavimas Servise 007

Dujų įrangos Stag 400 DPI montavimas Servise 007 yra įmanomas tik tokiu atveju jei Jūsų automobilio variklio kodas patenka į galimų montavimui automobilių sąrašą pateiktą dujų įrangos gamintojo puslapyje. Jei Jūsų automobilio variklio kodas nepatenka į minimą sąrašą Servisas 007 Jums sumontuoti dujų įrangos STAG 400 DPI negalės.

Visus norinčius susimontuoti STAG 400 DPI dujų įrangą ir žinančius savo variklio kodus kviečiame susisiekti ir aptarti visus dujų įrangos montavimo niuansus ir kainas.

Taip pat kviečiame sekti visus mūsų dujų įrangos ir automobilių remonto darbus mūsų Serviso 007 facebook paskyroje bei Youtube video kanale.

Related Posts