Pasiūlymas įmonėms

Servisas 007 savo automobilių remonto paslaugas bei dujų įrangos montavimo, priežiūros ir remonto paslaugas siūlo ne tik fiziniams asmenims bet taip pat ir juridiniams.

Daugelis mūsų verslo klientų, įmonių, remontuoja pastoviai savo automobilius ir tai daro po to kai išmėgina mūsų paslaugas ir lieka patenkinti tiek paslaugų kokybe, tiek lanksčiu atsiskaitymu bei žinoma ir visa kainodara – todėl visus verslo klientus, įmones ar jų atstovus kviečiame sudaryti sutartis su mūsų Servisu 007 ir remontuoti bei prižiūrėti savo automobilių parką mūsų Servise 007.

Automobilių remonto pasiūlymas įmonėms Servise 007

Automobilių remonto pasiūlymas įmonėms Servise 007

Serviso 007 pasiūlymas įmonėms

Servisas 007 siūlo automobilių remonto paslaugas išskirtinai įmonės automobiliams ir siūlo tokią naudą ir paslaugas sudarius pastovią automobilių remonto ir priežiūros sutartį:

  • Automobilio pasiėmimas ir pristatymas į nurodytą vietą patogiu laiku;
  • Lankstus, vieną kartą per mėnesį atsiskaitymas už suteiktas paslaugas;
  • Nuolaidoms atliekamiems darbams;
  • Pirmumo teisė remontui – atskirai be eilės priimami automobiliai skubiam remontui;
  • Automobilio remonto istorija vienose rankose – valdiškų automobilių problema kad vartotojų daug ir sunku atsekti darytus darbus, jei juos darysite visuomet vienoje vietoje – tą padaryti bus kur kas paprasčiau ir patogiau;
  • Nuolaidos įmonės darbuotojams tokiomis pačiomis teisėmis;

Sudarydami automobilių remonto sutartį su Servisu 007 galėsite suteikti automobilių remonto paslaugas ir visiems įmonės darbuotojams pateikiant tai kaip papildomą motyvuojančią priemonę kur įmonei kainuos mažiau nei pakelti darbuotojams atlyginimą – juk norint pakelti 100€ atlyginimą darbuotojui, įskaitant mokesčius reikės sumokėti kur kas daugiau nei suteikti 100€ kreditą automobilio remontui, juk mokėsite kartą per mėnesį ir išlaidas įtrauksite į įmonės išlaidas kas realiai tik sumažins faktinę tos sumos reikšmę, taip turėsite motyvaciją ir darbuotojams ir patogumą įmonei.

Visus įmonės pasiūlymus ir sutartis siūlau aptarti individualiai su kiekvienu įmonės savininku, direktoriumi ar ūkinės dalies atstovu.

Serviso 007 dujų įrangos montavimo pasiūlymas įmonėms

Jei įmonėje turite kelis ar daugiau automobilių kurie yra ne garantiniai jau ir varomi benzinu – siūlau pasidomėti ir ne tik kad pasirašyti automobilių remonto sutartį su mūsų Servisu 007, bet taip pat ir kreiptis į mus norint gauti pasiūlymą dujų įrangos montavimui į turimą automobilių parką – atliksime skaičiavimus ir pateiksime pasiūlymą su skaičiais kiek leis dujų įrangos montavimas sutaupyti pinigų, per kiek laiko atsipirks ir kokių eksploatacijos kaštų reikia tikėtis. Susisiekite su mumis ir apie tai galėsime pakalbėti plačiau.

Serviso 007 verslo klientai

Džiaugiamės Servise 007 turėdami vis augantį klientų ratą ir vis daugiau įmonių kurios renkasi mūsų automobilių remonto ir priežiūros paslaugas. Kviečiame prisijungti ir Jūsų įmonę ir papildyti esamų klientų sąrašą.

Kviečiame sudaryti automobilių remonto sutartį su Servisu 007

Kviečiame sudaryti automobilių remonto sutartį su Servisu 007

Dėl bendradarbiavimo sutarčių sudarymo kviečiame susisiekti su direktoriumi Tomu Menkeliūnu 8 678 59083 arba elektroniniu paštu tomas@automobiliuremontas.lt