STAG dujų įranga ir jos montavimas Servise 007

STAG dujų įranga ir jos montavimas

nuo / Komentavimas išjungtas įraše STAG dujų įranga ir jos montavimas / 1496 Peržiūros / 14 balandžio, 2016

STAG dujų įrangos montavimas Servise 007 – tai vienas iš labiausiai paplitusių dujų įrangos montavimo variantų montuojamų Servise 007. Dažniausiai STAG dujų įrangą renkasi klientai dėl pakankamai racionalios šios dujų įrangos kainos, ypatingai daugiau nei keturis cilindrus turinčiuose automobiliuose kurie nėra labai galingi ar nauji, STAG dujų įrangos kaina lyginant su BRC ganėtinai stipriai skiriasi. Šiame straipsnyje norime pristatyti dujų įrangos montavimo variantus kuriuos montuojame Servise 007 naudojant STAG dujų valdymo blokus, trumpai pristatysime kiekvieną mūsų montuojama šiai dienai dujų įrangos STAG bloką ir pakviesime plačiau jau paskaityti apie kiekvieną jų atskiruose skiltyse mūsų puslapyje.

Primename kad STAG dujų įrangos montavimui Servise 007 Kaune registruojame telefonu kontaktais duotais mūsų kontaktų puslapyje.

Stag QBox Basic dujų įranga

STAG QBox Basic dujų įranga Servise 007

STAG QBox Basic dujų įranga montuojama Servise 007

Stag QBox Basic dujų įranga skirta tiek turbo tiek paprastiems keturių cilindrų varikliams, tai viena iš populiariausių mūsų dujų įrangų montuojamų keturiems cilindrams. Šis dujų valdymo blokas turi naujos kartos ISA3 auto adaptacijos modulį ir visą krūvą kitų naudingų programinių funkcijų kurios padeda idealiai sukalibruoti sistemas konkretiems automobilių varikliams ir leidžia dujų įrangai veikti efektyviai, optimaliai ir išgauti puikias sąnaudas ir automobilio dinamiką visuose sūkių diapazonuose.

Plačiau apie šią dujų įrangą Stag QBox Basic puslapyje.

Stag QBox Plus dujų įranga

Stag Qbox Plus dujų įranga

Stag Qbox Plus dujų įranga montuojama Servise 007

Stag QBox Plus dujų įranga nuo Basic versijos skiriasi tuo kad yra montuojama jau į visus kiek naujesnius modelius nes turi galimybę prisijungti prie OBD ir nuskaityti visus automobilio variklio bloko parametrus. Papildomi parametrai leidžia dar tiksliau koreguoti kuro mišinį, šis Stag QBox Plus dujų įrangos blokas turi ir auto adaptacijos modulį pagal OBD parametrus, galima juo net matyti visas variklio bloko gražinamas reikšmes, reikalui esant trinti klaidas ir atitinkamai daryti kuro mišinio korekcijas. Stag QBox Plus turi ir naujo tipo dujų jungtuką.

Plačiau apie Stag QBox Plus dujų įrangą montuojamą Servise 007.

Stag 300 ISA2 dujų įranga

Stag 300 ISA2 dujų įranga montuojama Servise 007

Stag 300 ISA2 dujų įranga montuojama Servise 007

Stag 300 ISA2 valdymo blokas skirtas tiek keturių tiek aštuonių cilindrų varikliams, jis paprastai montuojamas kiek senesniems automobiliams, yra kiek pigesnis lyginant su STAG QMax Plus ir neturi prisijungimo prie OBD. Nepaisant to tai laiko patikrinta sistema, puikiai veikianti ir visuose senesniuose keik modeliuose, tiek turbo tiek paprastuose varikliuose, šiai dienai yra montuojama ir atnaujinama. Turi ir Pirmą savo istorijoje ISA2 dujų auto adaptacijos modulį leidžiantį tiksliai adaptuotis kuro mišiniams prie konkretaus variklio darbo, stabiliai veikia, negenda, todėl sistema vis dar plačiai montuojama Servise 007.

Plačiau apie STAG 300 ISA2 dujų įrangos valdymo bloką montuojamą Servise 007.

Stag QNext Plus dujų įranga

STAG QNEXT Plus dujų įranga

STAG QNEXT Plus dujų įranga

STAG QNext Plus dujų įranga iš esmės savo funkcionalumu yra identiška Stag QBox Plus dujų įrangai, skirtumas yra tik tas kad pati valdymo bloko konstrukcija yra skirtinga, QNext Plus valdymo blokas yra tiesus ir jo jungtis yra tiesi ir lygi, o Stag QBox Plus jungiasi iš viršaus kaip ir Stag QBox Basic. Stag QNext Plus dujų įrangos valdymo blokas komplektuojamas su naujo tipo dujų jungtuku, turi taip pat ir OBD bei ISA3 auto adaptacijos galimybes bei prisijungimą prie OBD.

Plačiau apie Stag QNext Plus dujų įrangą montuojamą Servise 007.

Stag QMax Plus dujų įranga

STAG QMAX PLUS dujų valdymo blokas

STAG QMAX PLUS dujų valdymo blokas

STAG QMax Plus dujų įranga Servise 007 montuojama į visus 5,6 ir 8 cilindrų variklius kurie yra kiek naujesniuose automobiliuose nes šis valdymo blokas turi visą kalną naujų funkcijų ko neturėjo jo pirmtakas Stag 300 ISA2. Visų pirma tai šis dujų įrangos valdymo blokas gali jungtis prie OBD automobilio, vadinasi turi ir auto adaptacijos naujo tipo modulį ISA3 arba net pagal OBD. Stag QMax Plus dujų įrangos valdymo blokas turi ir naujo tipo dujų jungtuką, o taip pat ir kartais labai patogias funkcijas tokias kaip kuro lygio emuliaciją ar kuro slėgio emuliaciją kuri puikiai veikia ir nereikia montuoti išorinių blokelių ar taip vadinamo atbulinio benzino padavimo į kuro baką nes programinė emuliacija puikiai veikia ir yra išbandyta jau ne viename VOLVO modelyje. Tai modernus, galingas savo funkcijomis, inovatyvus dujų įrangos valdymo blokas kurį mielai montuojame Servise 007.

Plačiau apie Stag QMax Plus dujų įrangą montuojamą Servise 007 Kaune.

Stag 400 DPI dujų įranga

STAG 400 DPI dujų įranga montuojama Servise 007

STAG 400 DPI dujų įranga montuojama Servise 007

Stag 400 DPI dujų įranga šiomis dienomis turbūt yra labiausiai aptarinėjama dujų įranga kadangi šis valdymo blokas yra skirtas būtent visiems Direct tipo varikliams tokiems kaip FSI, TFSI, TSI, GDI, D4 ir panašiems direct tipo varikliams. Šis valdymo blokas yra iš esmės kuriamas ir montuojamas konkrečiai į tam tikrus variklius kurių sąrašą pateikia ir dažnai atnaujina gamintojas, todėl visi klientai kurie svarsto ar yra galimybė susimontuoti dujų įrangą į turimą kaip pvz TFSI varikliuką turi paskaityti mūsų straipsnį apie šią dujų įrangą plačiau ir ten ras nuorodas į sąrašą kuris yra pastoviai naujinamas – jei jame ras savo variklio tris arba keturias raides, variklio kodą, vadinasi STAG 400 DPI dujų įranga bus galima sumontuoti.

Plačiau apie dujų įrangos montavimą į FSI, TFSI, GDI ir D4 variklius bei Stag 400 DPI dujų valdymo bloką montuojamą Servise 007.

Dujų įrangos montavimo Kaune Servise 007 Pavyzdžiai

Servisas 007 praktiškai kiekvieną dieną montuoja dujų įrangą į įvairius automobilius, todėl kiekvieną šių skilčių galėtume apipilti nesuskaičiuojamais kiekiais informacijos ir pavyzdžių, užuot tą padarę kviečiame prisijungti prie mūsų Serviso 007 Facebook ir Youtube kanalų kuriuose būtent ir rasite daug mūsų Servise 007 atliekamų dujų įrangos montavimo ir remonto darbų, tą padaryti galėsite paspaudę ant paveiksliukų žemiau.

Serviso 007 Facebook puslapis - kviečiame prenumeruoti

Serviso 007 Facebook puslapis – kviečiame prenumeruoti

Serviso 07 Youtube video kanalas - kviečiame prisijungti!

Serviso 07 Youtube video kanalas – kviečiame prisijungti!

Related Posts