Ate Plastilube - Servisas 007

ATE Plastilube tepalas stabdžių remontui

nuo / 0 Komentarai / 20694 Peržiūros / 23 vasario, 2016

ATE plastilube tepalas yra naudojamas Servise 007 stabdžių remontui, tiksliau reikėtų paminėti jog tai vienas iš daugelio tepalų kurie yra naudojami kokybiškame stabdžių remonte Servise 007. Paprastai remontuojant stabdžių sistemas, keičiant stabdžių kaladėles ir kitus stabdžių komponentus, keičiant stabdžių diskus ar restauruojant stabdžių suportus tepalų naudojama keletas skirtingų ir įvairių, bet šio straipsnio esmė yra parodyti ir papasakoti būtent apie ATE Plastilube tepalą kuris skirtas yra sutepti stabdžių įvorėms ir kreipiančiosioms.

ATE stabdžių sistemos dalys ir tepalai

ATE stabdžių sistemos dalys ir tepalai

ATE Plastilube tepalas skirtas stabdžių remontui naudojamas Servise 007

ATE Plastilube tepalas skirtas stabdžių remontui naudojamas Servise 007

ATE Plastilube stabdžių tepalo sudėtis

ATE plastilube tepalas yra pagamintas silikono pagrindu todėl savyje neturi jokių metalų, vadinasi gali būti naudojamas įvairiose stabdžių sistemų vietose. Dėl savo sudėties, jis idealiai tinka naudojimui tiek metaliniams suportams ir stabdžių sistemos, tiek aliuminėmis stabdžių konstrukcijomis, jis nesąveikauja nei su vienu iš išvardintų metalų ir nesukelia jokių reakcijų. ATE Plastilube tepalas yra itin lipnus ir glitnus, todėl idealiai prilimpa prie tepalų nuvalytų ir sausų paviršių, sukuria plėvelę kuri apsaugo nuo drėgmės, oro ir korozijos, atstumia drėgmę ir laikui bėgant nenusivalo.

ATE Plastilube tepalas tirštas, gelsvos spalvos

ATE Plastilube tepalas tirštas, gelsvos spalvos

ATE Plastilube nėra laidus elektrai priešingai nei kai kurie komponentai, tad juo galima tepti ir ABS daviklius prieš sudedant į stebules ar kitas kontaktų grupes kad apsaugoti jas nuo drėgmes ir oksidacijos ateityje, galima jį puikiai panaudoti ir akumuliatoriaus kontaktams sutepti.

Plastilube taip pat nereaguoja su jokiais variniais metalais todėl panaudoję jį prie visų varinių žiedelių taip pat nesukelsite jokios neigiamos reakcijos.

ATE Plastilube tepalas yra atsparus plačiai temperatūrų skalei tad nekeičia savo savybių tiek esant dideliam šalčiui, tiek aukštai temperatūrai dėl to puikiai tinka stabdžių remonte.

ATE Plastilube suportų tepalo Naudojimas

ATE Plastilube tepalą galima naudoti įvairiose automobilių remonto situacijose ir vietose, žinoma pagrindinė tepalo paskirtys yra sutepimas stabdžių komponentų. ATE Plastilube puikiai tinka suporto kreipiančiųjų sutepimui, jis sudaro plėvelę kuri ne tik idealiai padengia suporto kreipiančiąsias bet dar ir sumažina jų barškėjimo ir vibracijos tikimybe, todėl ir yra taip plačiau naudojamas stabdžių remonto tepalas.

ATE Plastilube tepalas skirtas suportų kreipiančiųjų sutepimui

ATE Plastilube tepalas skirtas suportų kreipiančiųjų sutepimui

Suportų kreipiančiųjų sutepimas naudojant ATE Plastilube tepalą

Suportų kreipiančiųjų sutepimas naudojant ATE Plastilube tepalą

Labai dažnai klientai ir servisai keisdami stabdžių kaladėles susiduria su ne tik kreipiančiųjų barškėjimu bet ir stabdžių cypimu, kaip taisyklė cypimas atsiranda dėl stabdžių kaladėlių ar suportų vibracijos, todėl šiuo ATE Plastilube tepalu ne tik kad galima bet ir rekomenduoti patepti vietas kur suportas liečiasi prie kaladėlių, taip pat galima tepti vietas kur stabdžių kaladėlės įsistato į stabdžių laikiklius tam kad lengviau slystų, žinoma nereikia piktnaudžiauti ATE Plastilube tepalu ir saugoti kad jis nepatektų ant stabdymo paviršių.

Kaladėlių laikiklio vietos kuriose statosi stabdžių kaladėlės

Kaladėlių laikiklio vietos kuriose statosi stabdžių kaladėlės

ATE Plastilube tepalas naudojamas kad nestrigtų stabdžių kaladėlės

ATE Plastilube tepalas naudojamas kad nestrigtų stabdžių kaladėlės

Žinoma ne kartą jau minėjome ir demonstravome kad labai svarbu yra prieš tai tinkamai paruošti stabdžių kaladėlių laikiklius, nušveisti tas vietas į kurias jos remiasi kadangi tai viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų kai ratas ir stabdžių diskas pradeda kaisti dėl to kad stabdžių kaladėlės lieka prispaustos prie stabdžių disko, tad kaip jau ne kartą minėjome – pradžioje nušveičiame rūdis visas nuo kaladėlių laikiklio, o po to sutepame tas vietas. Vietas ir paviršių kur jos liečiasi patarti nušveitus dar ir nudažyti kad ilgiau apsaugoti nuo rūdžių, tepalo šiose vietose daug tepti nereikia, saugokite kad jis nepakliūtų ant stabdymo paviršių;

Stabdžių kaladėlių laikiklio nušveitimas prieš tepant ATE Plastilube tepalu

Stabdžių kaladėlių laikiklio nušveitimas prieš tepant ATE Plastilube tepalu

Sutepamos ATE Plastilube tepalu vietos kur remiasi stabdžių kaladėlės

Sutepamos ATE Plastilube tepalu vietos kur remiasi stabdžių kaladėlės

ATE Plastilube tepalu patepame stumokliuką

ATE Plastilube tepalu patepame stumokliuką

Sutepdami patį stumokliuko paviršių užtikriname kad prisilietęs jis prie stabdžių kaladėlės jis sumažins trintį ir vibracijos tikimybe, tad ir tikimybė kad kaladėlės cypaus stabdymo metu bus kur kas mažesnė. ATE Plastilube tepalu taip pat pravartu patepti vietas kur stabdžių suportas apkabina išorinę stabdžių kaladėlę ir liečiasi prie jos;

ATE Plastilube tepalu remontuodami stabdžius taip pat galime tepti ir spyruokles kurios dažnai būna cypia ir vibruoja, tepalas padės sumažinti tą vibracijos tikimybę bei apsaugos nuo korozijos.

Vietos kuriose naudojame ATE Plastilube tepalą;

Vietos kuriose naudojame ATE Plastilube tepalą;

ATE Plastilube taip pat galite naudoti ir kituose vietose susijusiomis su automobilių remontu – pavyzdžiui sutepti durų vyriams, kapoto spynai, sutepti sėdynių bėgiams ar liuko mechanizmui, sutepti varžtus ar gumas, valytuvų mechanizmą ir svirtis ir dar daug kur šį puikų tepalą galima panaudoti.

ATE Plastilube taip pat labai puikiai tinka kontaktų sutepimui, ypač jei turime kompiuterius ar kitus elektronikos komponentus vietose kur yra drėgmės, dažnai susiduriame su oksidacija kontaktų, tam kad to nebūtų galima patepti kontaktus ir vietas kur patenka drėgmė tam kad izoliuoti nuo drėgmės ir oksidacijos kontaktus.

ATE Plastilube suportų tepalo kiekiai

ATE Plastilube tepalo kiekiai dažniai yra pakuojami po 35ml ir 75ml. Toks kiekis yra tinkamas kiekvienam vartotojui, tiek profesionaliam automobilių servisų naudojimui, tiek kiekvieno vartotojo asmeninėms reikmės dėl tikrai plataus šio ATE Plastilube tepalo panaudojimo spektro. Dažniausiai Servise 007 naudojame 75 ml pakuotes.

ATE Plastilube 35ml ir 75ml pakuotės

ATE Plastilube 35ml ir 75ml pakuotės

Kur pirkti ATE Plastilube tepalą?

ATE Plastilube tepalo galima nusipirkti didesnėje dalyje automobilių detalių parduotuvių, bet jei nepavyksta rasti šio tepalo kreipkitės ir atvykę pas mus į Servisą 007 galėsite įsigyti šio tepalo. Tepalo 75ml pakuotė kainuos tikrai nedaug ir tai bus tinkamiausiai ir geriausiai išleista suma ypač jei mėgstate remontuoti savo automobilį pats, keisti stabdžių kaladėles ar diskus ar tiesiog sutepti reikiamas dalis.

ATE Plastilube tepalo video reportažas Servise 007

Žemiau pridedame video reportažą kuriame Servise 007 demonstruojame šį tepalą ir bent trumpai apžvelgiame šio tepalo panaudojimo galimybes tiek stabdžių remonto srityje tiek kitus šio tepalo panaudojimo variantus. ATE Plastilube tikrai vienas iš reikalingiausių tepalų automobilių remonto srityje, tad visiems kurie mėgsta tvarkyti automobilį patys ar tiesiog nori turėti tinkamą ir plačiau naudojama tepalą kviečiame pasižiūrėti video reportažą o reikalui esant ir įsigyti šio tepalo;

https://www.youtube.com/watch?v=V-SY7txzun0

Šiuo metu ATE Plastilube Tepalo kainos Servise 007 būtų tokios – 35ml pakuotė ATE Plastilube tepalo kainuoja 5€, o 75ml pakuotė ATE Plastilube tepalo kainuoja 6€;

Servisas 007 mielai pasiūlys Jums stabdžių remonto paslaugas, tai būtų stabdžių kaladėlių keitimas, stabdžių diskų keitimas, suportų restauravimas ir kitų stabdžių agregatų keitimas ir remontas.

Stabdžių remontui Servise 007 registruojame kontaktuose nurodytais kontaktais, telefonu 8 678 59083.

Taip pat kviečiame prisijungti prie mūsų Serviso 007 Facebook fanų puslapio bei Youtube video kanalo.

https://www.youtube.com/watch?v=pJPbmKos2bQ

Related Posts