Stabdžių vamzdukų keitimas Servise 007

Stabdžių vamzdelių keitimas

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Stabdžių vamzdelių keitimas / 19747 Peržiūros / 23 vasario, 2016

Stabdžių vamzdelių keitimas Servise 007 yra atliekamas dažniausiai tuomet kai senieji pradeda arba leisti stabdžių skystį arba per techninę apžiūra yra pasakoma kad stabdžių vamzdeliai yra pažeisti korozijos ir nesaugūs eksploatuoti. Stabdžių vamzdukai originaliai buvo montuojami metaliniai, todėl dažnai jie prie sujungimų su stabdžių šlangelėmis ar tiesiog dugne pradeda rūdyti ir ilgainiui pradeda leisti stabdžių skystį. Servise 007 ne kartą yra buvę ir taip kad tvarkydami automobilių važiuoklę ar pakabą patariame klientui nelaukti ir pasikeisti stabdžių vamzdukus į naujus varinius, ar tiesiog jei matome kad vamzdukai yra gero stovio bet jie pradeda rūdyti, pačioje pradžioje galima juos nuvalius padengti antikorozine danga ir taip korozijos procesą sustabdyti, bet kiekvienu atveju reikia pažeidimus vertinti individualiai ir geriausiai stabdžių vamzdukus pasikeisti naujais.

Prarudiję stabdžių vamzdukai

Prarudiję stabdžių vamzdukai

Supuvusi stabdžių magistralė

Supuvusi stabdžių magistralė

Surūdijusių stabdžių vamzdelių keitimas Servise 007

Surūdijusių stabdžių vamzdelių keitimas Servise 007

Trapi ir supuvusi stabdžių magistralė

Trapi ir supuvusi stabdžių magistralė

Pažeisti stabdžių vamzdukai

Kartais nutinka ir taip kad stabdžių vamzdukai yra pažeidžiami pašalinių veiksnių užkabinus kažką ant kelio ar važiuojant stipriai nelygiu keliu, taip nutikus pažeista vieta žinoma pradeda leisti stabdžių skystį, todėl stabdyti ir toliau važiuoti reikia itin atsargiai. Tokį pažeistą stabdžių vamzduką reikia pakeisti nauju ir nuorinti visą stabdžių sistemą pilnumoje, nors ir keičiamas jis tik vienas kažkurio rato stabdžių vamzdelis.

Keičiant stabdžių vamzdelius ar vamzdelį galima keisti jį pilnai, bet galima ir padaryti sujungimus, kartais būna automobilio priekyje ar gale padaryti tarpiniai vamzdelių sujungimai, tuomet pakanka keisti iki sujungimų. Reikia suprasti kad kiekviena papildoma jungtis ar sudūrimas – tai papildoma vieta ir galimybė stabdžių skysčiui leisti, Servise 007 vengiame sujungimų ir visuomet rekomenduojame keisti stabdžių vamzdelį pilno ilgio kadangi sudūrimai automobilio dugne yra storesni nei vamzdukai, dažnai jie kliūna ir gali būti nuplėšti kokio nors antikūnio esančio ant kelio.

Stabdžių vamzdukų sujungimas

Stabdžių vamzdukų sujungimas

Youtube video reportaže galite pasižiūrėti kaip iš pažiūros visai nesunkiai galimas toks sujungimo panaudojimas ir stabdžių vamzdelio remontas.

https://www.youtube.com/watch?v=AzSYIwNKcLM

Surūdiję stabdžių vamzdukai

Surūdiję stabdžių vamzdukai yra kur kas dažnesnė problema nei pažeisti ar pradurti stabdžių vamzdeliai. Problema žinoma yra visų pirma mūsų naudojamų automobilių amžius ir klimato sąlygos, keliai mūsų barstomi druskomis o stabdžių vamzdukai keliauja dažniausiai dugne todėl yra labiausiai pažeidžiami ir koroduoja arba kitaip rūdija. Surūdijusius stabdžių vamzdukus Servise 007 galima pasikeisti į naujus varinius kurie nerūdija, o po keitimo mes juos padengiame antikorozine stabdžių danga tam kad ir atrodytų jie estetiškai ir gražiai ir tarnautų ilgai.

Keičiami stabdžių vamzdeliai Servise 007

Keičiami stabdžių vamzdeliai Servise 007

Pravedama nauja stabdžių magistralė

Pravedama nauja stabdžių magistralė

Nauji stabdžių vamzdukai keičiami Servise 007

Nauji stabdžių vamzdukai keičiami Servise 007

Stabdžių vamzdukų keitimas Servise 007

Servisas 007 gali pasiūlyti tiek visų stabdžių vamzdukų keitimą naujais tiek dalies jų tvarkymą ar keitimą naujais, priklausomai pagal konkrečią situaciją Jūsų automobilyje. Stabdžių vamzdeliai yra matuojami ir lankstomi vietoje pagal reikiama ilgį todėl visuomet būsite garantuoti kad dalis gausite reikiamo ilgio ir už konkurencingą kainą.

Stabdžių vamzdelių keitimas ir valcavimas

Stabdžių vamzdelių keitimas ir valcavimas

Smalsūs skaitytojai tikrai esame tikri bus matę daug įvairiausių video reportažų šia tema Youtube portale, bet kaip pavyzdys geras padedantis susipažinti su stabdžių vamzdelių keitimu pademonstruotas žemiau:

https://www.youtube.com/watch?v=-yC-b28mpCA

Stabdžių vamzdukų antikorozinis padengimas

Tvarkingai keičiant stabdžių vamzdukus, tiek juos tiek greta paprastai keliaujančius kuro vamzdukus visuomet patariame ir padengiame antikorozine danga. Taip jie ir atrodo estetiškai tvarkingai, bet ir prailgėja jų tarnavimo laikas. Tiesa čia reikia pastebėti kad jei jau techninės apžiūros metu buvo pažymėta kad reikia keisti vamzdukus – antikorozinio padengimo jokio daryti negalima, idant maskuoti pakeistų vamzdelių ir visų jų vietų. Atlikus techninė apžiūra tuomet jau galima padengti juos antikorozine danga ir pamiršti ilgam laikui jau.

Taip pat primename ir kviečiame pasiskaityti kitas su automobilių remontu bei dujų įrangos montavimu susijusias temas ir straipsnius, o stabdžių remontui Servise 007 registruojame nurodytais puslapyje kontaktais.

Kviečiame nepamiršti ir mūsų Serviso 007 facebook paskyros kurioje talpiname visus naujausius darbus ir plačiai diskutuojame apie visas naujoves.

Taip pat primename kad Servisas 007 turi ir savo Youtube video kanalą, kviečiame prenumeruoti ir jį, taip pirmieji sužinosite apie visas mūsų video naujienas.

Related Posts