Nestandartiniai stabdžių remonto darbai Servise 007

Nestandartiniai, kiti stabdžių sistemos darbai

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Nestandartiniai, kiti stabdžių sistemos darbai / 12693 Peržiūros / 1 sausio, 2016

Nestandartiniai stabdžių remonto darbai kuriuos daro Servisas 007 yra neapibrėži, tai reiškia jog turime galimybes ir įrankius atlikti daugumą darbų susijusių su stabdžių sistemos remontu, pradedant jau puslapyje aprašytais stabdžių diskų bei stabdžių kaladėlių keitimo darbais, stabdžių vamzdelių keitimo darbai, stabdžių šlangelių keitimo darbais. Servise 007 taip pat atliekame ir tokius mažiau tipinius stabdžių remonto darbus kaip pagrindinio stabdžių cilindro keitimo darbus, stabdžių vakuumo pūslės keitimo darbus, ABS daviklių keitimo darbus, ABS bloko keitimo darbus ir visus kitus nestandartinius darbus susijusius su stabdžių remontu.

Nestandartiniai stabdžių remonto darbai

Nestandartiniai stabdžių remonto darbai paprastai nėra lengvai padaromi, tai nėra paprastas iš pažiūros stabdžių kaladėlių keitimas, dažnai klientai kreipiasi jau išmėginę kelias vietas ir kai jau niekas neranda, laimę mėginame problemų sprendime ir mes. Tokių nestandartinių darbų servisai paprastai nemėgsta nes jų sprendimas nėra garantuotas, o galimi laiko įverčiai dideli kurie gali finale likti ir neįvertinti. Nepaisant to Servisas 007 visuomet yra pasiryžę pamėginti laimę ir padėti su visais įmanomais stabdžių remonto darbais ir problemomis, todėl norėdami kreiptis į mūsų servisą 007, tą padaryti galite kontaktų puslapyje.

ABS Valdymo bloko keitimas

ABS valdymo bloko keitimas yra vienas iš taip pavadintų nestandartinių stabdžių remonto darbų kuriuos Servisas 007. Tiesa ne visuomet pavyksta šiuos darbus padaryti iki galo, kadangi yra tokių modelių ir situacijų kai pakeičiamas blokas turi būti pririšamas prie automobilio, o mūsų turima įranga neapima visų automobilių modelių ir markių, todėl kartais pririšimo procedūra tenka atlikti atstovybėse. ABS valdymo blokas paprastai keičiamas yra į naudotus, kadangi nauji jie labai jau brangūs ir mūsų klientams paprastai yra neįperkami.

ABS valdymo blokas ir jo keitimas Servise 007

ABS valdymo blokas ir jo keitimas Servise 007

ABS Bloko keitimas Servise 007

ABS Bloko keitimas Servise 007

Itin retus ABS valdymo blokus galima remontuoti, priklausomai nuo to kokios yra ABS bloko valdymo klaidos galima nukreipti klientus į atitinkamas remonto dirbtuves kurios specializuojasi ABS blokų remonte, bet čia jau patarsime kiekvienam individualiai priklausomai nuo situacijos.

Žemiau pridėtame video reportaže pamatysite kaip keičia ABS bloką Volvo automobiliui, youtube portale tikrai rasite daug video reportažų susijusių su ABS bloko keitimu ar remontu.

https://www.youtube.com/watch?v=VA4SV1h80MY

Stabdžių cilindro keitimas

Stabdžių cilindras ir jo keitimas, retai, bet taip pat pasitaikantis stabdžių remontas kurį atliekame Servise 007. Kai kuriuos stabdžių cilindrus galime restauruoti perrenkant jų manžetus ir sudedant juos naujus, tenka keisti ir montuoti naujus stabdžių cilindrus taip pat, jie priešingai nei ABS valdymo blokai yra geresnėmis kainomis. Pakeitus stabdžių cilindrą būtina ir pakeisti visą stabdžių sistemos skysti ir nuorinti visą sistemą pilnai iš naujo, priešingu atveju jūsų stabdžiai niekada nebus maksimaliai efektyvus.

Pagrindinis stabdžių cilindras

Pagrindinis stabdžių cilindras

Stabdžių cilindras ir stabdžių stiprintuvo pūslė

Stabdžių cilindras ir stabdžių stiprintuvo pūslė

Pagrindinio stabdžių cilindro veikimo principinė schema

Pagrindinio stabdžių cilindro veikimo principinė schema

Stabdžių stiprintuvo, vakuuminės pūslės keitimas

Stabdžių stiprintuvas arba vakuuminė pūslė taip vadinama yra keičiama tuomet kai netenka ir nesulaiko vakuumo. Dažnai tai būna ir vakuuminių šlangų problemos, bet būna ir taip kad vakuumo sistema, pūslė, netenka sandarumo dėl korozijos ir taip dingsta stabdžių stiprintuvas. Tokios vakuuminės pūslės pažeistos ar nesandarios simptomai yra tokie kad stabdžių pedalas būna kietas, praktiškai jis išlieka tokio pat kietumo tiek neužvestam tiek užkurtam automobiliui, arba suminkštėja tik dalinai, tai pirmas ženklas kad reikia tikrinti vakuumo magistralę iki stabdžių pūslės, bus arba magistralė pažeista arba stabdžių pūslė bus bent jau dalinai nesandari. Su šiuo sandarumo nebuvimu paprastai dar būna ir daugiau variklio problemų dėl vakuumo nuostolių;

Keičiame stabdžių stiprintuvo vakuuminę pūslę

Keičiame stabdžių stiprintuvo vakuuminę pūslę

Stabdžių stiprintuvo pūslė

Stabdžių stiprintuvo pūslė

Youtube video portale tikrai rasime daug įvairių reportažų susijusių su stabdžių stiprintuvo pūslės keitimu, vienas jų yra BMW E46 stabdžių stiprintuvo pūslės keitimas, kviečiame pasižiūrėti.

https://www.youtube.com/watch?v=_HFMrYUH-Ig

Stabdžių kaladėlių nusidėvėjimo daviklių keitimas

Viena iš taip pat dažnai pasitaikančių problemų kurias tenka spręsti Servise 007 yra stabdžių daviklių keitimas, pažeisti arba netvarkingai pakeisti naujų stabdžių kaladėlių davikliai rodo klaidas automobilių skydeliuose, tad keisdami stabdžių kaladėles visuomet rekomenduojame susimontuoti ir naujus stabdžių kaladėlių daviklius kurie nebūtinai yra komplektuojami kartu su stabdžių kaladėlėmis ir yra parduodami atskirai. Dažnai klientai atsisako juos pirkti, tuomet tiesiog meistrai paprastai užtrumpina laidus kurie laikui bėgant nuo temperatūrų ir drėgmės pradeda nekontaktuoti ir skydelis automobilio pradeda rodyti kad laikas pasikeisti stabdžių kaladėles, nors jos ir visai nesenai pakeistos. Paprastai šios problemos sprendimas yra stabdžių kaladėlių daviklių sudėjimas, arba tiesiog tvarkingas laidų sulitavimas kad skydelyje daugiau tų klaidų mėtoma nebūtų.

Naujas stabdžių kaladėlių nusidėvėjimo daviklis

Naujas stabdžių kaladėlių nusidėvėjimo daviklis

Pažeistas stabdžių kaladėlių susidėvėjimo daviklis praneša kad jau laikas pasikeisti stabdžių kaladėles

Pažeistas stabdžių kaladėlių susidėvėjimo daviklis praneša kad jau laikas pasikeisti stabdžių kaladėles

Pažeistas stabdžių kaladėlių susidėvėjimo daviklis praneša kad jau laikas pasikeisti stabdžių kaladėles

Pažeistas stabdžių kaladėlių susidėvėjimo daviklis praneša kad jau laikas pasikeisti stabdžių kaladėles

Labai dažnai sutinkame stabdžių kaladėlių nusidėvėjimo daviklius BMW automobiliuose, todėl žemiau pridėtame video reportaže pamatysite kaip yra keičiamas šis daviklis ir kur jis randasi.

https://www.youtube.com/watch?v=MsBM_kEFE-A

Kiti nestandartiniai stabdžių remonto darbai Servise 007

Servisas 007 atlieka įvairius nestandartinius stabdžių remonto darbus, net ir tokius kurie nėra aprašyti nei šiame nei kituose mūsų straipsniuose, tad norėdami pagalbos su stabdžiais visuomet kreipkitės ir mes padėsime. Norėdami susitarti ir rezervuoti laiką nestandartiniam stabdžių sistemos remontui Servise 007 tą galite padaryti mūsų puslapyje nurodytais kontaktais.

Kviečiame taip pat prisijungti prie Serviso 007 facebook puslapio bei sekti mūsų Serviso 007 video reportažus youtube kanale.

Related Posts