Oro temperatūros salone matavimas Servise 007

Oro temperatūros salone matavimas

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Oro temperatūros salone matavimas / 2524 Peržiūros / 15 kovo, 2016

Servisas 007 teikia tokią nemokamą paslaugą kaip oro temperatūros automobilio salone matavimas veikiant automobilio kondicionieriui. Toks temperatūros matavimas leidžia bent jau susidaryti pirminį vaizdą kiek gera yra Jūsų automobilio kondicionavimo sistema, ar ji pakankamai sugeba atšaldyti orą automobilio salone, kiek efektyviai ji veikia ir kaip sparčiai tą orą sugeba šaldyti. Dėka skaitmeninio termometro tikrai labai nesunkiai matysite šaldomo oro temperatūrą automobilio salone tad visus norinčius kviečiame užsukti ir tą temperatūrą pasimatuoti, būtume dėkingi jei prieš atvykdami informuotumėte Servisą 007 ir suderintumėte tam laiką.

Pučiamo oro automobilio salone temperatūra – ką ji pasako?

Kaip jau minėjome aukščiau, norint paprastai ir primityviai patikrinti kiek gerai veikia Jūsų kondicionierius – pakanka pamatuoti kiek ir kaip greitai jis sugeba atšaldyti pučiamą orą į Jūsų saloną. Žemiau pridėtame video reportaže ir norime parodyti BMW automobilį kurio salone pučiamą orą ir matuojame – gauname ganėtinai gerų rezultatų nes tikrai per trumpą laiką po automobilio užkūrimo, jam esant šaltam, salone turime pučiamą orą kurio temperatūra nesiekia 7 laipsnių. Servise 007 laikome kad kondicionierius šaldo gerai kai jo pučiama temperatūra yra žemiau 10 laipsnių, idealiu atveju ji nukrenta iki vos kelių laipsnių, 2 ar 3, dažniausiai sutinkami parodymai yra 6-8 laipsniai.

Kondicionieriaus sistemos patikra - salono temperatūros matavimas Servise 007

Kondicionieriaus sistemos patikra – salono temperatūros matavimas Servise 007

 

https://www.youtube.com/watch?v=uajtzZfZgrI

Efektyvus ir tvarkingas kondicionavimo sistemos darbas

Nepaisant to kad temperatūra krenta gerai, turime jus nuliūdinti ir pasakyti kad nors ir kondicionierius veikia gerai – dar nereiškia kad jis veikia maksimaliai gerai ir efektyviai. Net jei sistema kondicionieriaus turi per mažą sąlyginai kiekį freono, nesant dideliems karščiams sistema sugebės orą atvėsinti gan gerai, bet taip gali ir nebūti kai lauke bus 30 laipsnių šilumos ar net daugiau. Esant nepakankamam sistemoje freono kiekiui kondicionieriaus siurblys dirbs dažniau nei turėtų, ko pasekoje turėsite didesnį variklio apkrovimą ir jis bus dažnesnis nei turėtų, tai savaime suprantama atsilieps ir kuro sąnaudoms.

Pučiamo oro salone temperatūros matavimas Servise 007

Pučiamo oro salone temperatūros matavimas Servise 007

Tik pasidarę tvarkingą ir kokybišką savo kondicionieriaus sistemos pildymą Jūs būsite tikri kad:

  • Jūsų sistemoje yra reikiamas kiekis freono ir tepalo;
  • Jūsų sistemoje freonas yra su UV dažais todėl nutekėjimo atveju bus nesunkiai rastas nuotėkis;
  • Jūsų automobilis vartos optimalų kuro kiekį ir jo apkrovimas bus optimalus veikiant kondicionavimo sistemai;
  • Net ir pačią karščiausią dieną Jūsų kondicionavimo sistema suteiks Jums komfortišką važiavimą kurio taip norisi ypač ilgose kelionėse.

Kondicionierių pildymui Servise 007 registruojame Serviso 007 kontaktais nurodytais kontaktų puslapyje.

Kviečiame prenumeruoti mūsų Serviso 007 Facebook paskyrą ir stebėti visus naujus mūsų Serviso 007 darbus ir naujienas, o taip pat kviečiame prenumeruoti ir sekti mūsų Serviso 007 Youtube video kanalą.

Related Posts