Kondicionieriaus pildymas Kaune

Kondicioneriaus pildymas Kaune

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Kondicioneriaus pildymas Kaune / 3099 Peržiūros / 30 kovo, 2016

Kondicionierių pildymas Kaune Servise 007 – mūsų Servisas 007 džiaugiasi nusipirkęs profesionalią ir pilnai automatinę kondicionierių pildymo įrangą kurios dėka galėsime kokybiškai ir pakankamai sparčiai atlikti kondicionieriaus pildymą o taip pat ir surasti kondicionieriaus sistemos problemas, sistemos ne sandarumą ir reikalui esant sutvarkyti problemas.

https://www.youtube.com/watch?v=qL-0vazHaJA

Kada ir kodėl reikia pildyti kondicionierių?

Kondicionieriaus pildymas neturėtų būti daromas kiekvieną vasarą ar mėnesį – sistema iš esmės kaip ir stabdžių skysčio ar aušinimo skysčio sistema turi būti sandari, skystos šiose sistemose neturi ir negali niekur dingti, taip yra ir su šaldymo sistema ir freonu – jis nepraranda savo savybių metams bėgant, jo nereikia kažkaip atnaujinti ar pildyti – žinoma su sąlyga kad šaldymo, kondicionavimo sistema yra sandari ir puikiai veikia.

Kondicionieriaus pildymas Kaune Servise 007

Kondicionieriaus pildymas Kaune Servise 007

Nepaisant to – bent kartą nusipirktu ar niekada nepildžius kondicionieriaus sistemos tą patartina padaryti, tikrai dažnai būna taip kad sistema šaldo, kartais net per gerai ar per šaltai vien tik todėl kad freono kiekis sistemoje yra netoks koks turėtų būti, sistema kiekvieno automobilio yra skirtinga ir ji sutverta taip kad joje turi būti tam tikras kiekis freono, jis toks sugalvotas yra ne veltui ir reikia to kiekio laikytis – todėl mūsų Servisas 007 gali pasiūlyti sistemos išvalymą, ištraukimą ir vakuumo būdu surinkimą viso to kas yra užsilikę sistemoje, įskaitant senus tepalus, apnašas ir purvus visus, o surinkus viską supilti naujai naują freoną, tepalą ir UV dažus.

Kondicionierių pildymo įranga Servise 007

Kondicionieriaus pildymo įranga yra labai svarbi renkantis kokybišką paslaugą, nemažiau žinoma svarbi ir kompetencija meistrų kurie sistemos pildymą atlieka. Servise 007 džiaugiamės galėdami kondicionieriaus sistemą papildyti tikrai profesionalia, itališka pilnai automatine stotele. Kondicionierių pildymo stotelė dirba tik su R134a freonu, tad kitokio freono pildyti kol kas Servise 007 negalime, bet greitu metu ketiname įsigyti ir įrangą galinčia pildyti naujo tipo freoną R1234. Pildome tik naudodami kokybiškas medžiagas ir UV dažais nudažytą freoną kad esant kondicionieriaus sistemos ne sandarumui palengvina nuotėkio radimą.

Pilnai automatinė kondicionieriaus pildymo stotelė Servise 007

Pilnai automatinė kondicionieriaus pildymo stotelė Servise 007

Pilnai automatinė kondicionieriaus pildymo stotelė Servise 007

Pilnai automatinė kondicionieriaus pildymo stotelė Servise 007

Pilnai automatinė kondicionieriaus pildymo stotelė Servise 007

Pilnai automatinė kondicionieriaus pildymo stotelė Servise 007

Kondicionierių pildymas

Kondicionierių pildymas esant sandariai sistemai paprastai trunka apie 30-40 minučių. Būtent tiek laiko reikia pilnai automatinei sistemai patikrinti Jūsų sistemos sandarumą, sukelti vakuumą ir jį palaikyti bent 15, o dar geriau 20 minučių tam kad pašalinti iš sistemos viską kas joje buvo, kartu stebint slėgio pokyčius. Suradus vakuumo problemas ar kitaip tariant kondicionieriaus sistemos ne sandarumą sistemos kondicionieriaus nepildyti o jau atitinkamus veiksmus daryti pagal situaciją konkrečia ir leidžiančią vietą.

Žemiau pridedame nuotraukų galerijoje kurioje demonstruojame kaip yra pildomas kondicionierius Chrysler Town And Country 3.6 V6 2012 metų automobiliui.

Taip pat žemiau keletas ištraukų iš kondicionieriaus sistemos papildymo BMW 120 E87 automobiliui.

Kondicionieriaus veikimo patikrinimas

Pasipildžius kondicionierių Servise 007, tiek prieš pildymą jei kondicionierius suveikia pamatuojame jo šaldomą ir pučiamą temperatūra, tiek ir po pildymo pamatuojame kiek pakinta šaldomo oro temperatūra išpučiame į automobilio saloną.

Oro temperatūros automobilio salone matavimas įjungus kondicionierių po sistemos papildymo

Oro temperatūros automobilio salone matavimas įjungus kondicionierių po sistemos papildymo. Šiuo konkrečiu atveju šaldomo oro išpūtimas į saloną yra vos 4 laipsnių – kondicionierius šaldo puikiai;

Kondicionieriaus pildymo kaina

Kondicionieriaus pildymo kaina Servise 007 skaičiuojama pagal kondicionieriaus sistemos talpą, gaila bet 2018 metais freono kaina pabrango kelis kartus lyginant su tuo kiek jis kainavo 2017 metais, o 2017 pabrango 2 kartus nei 2016 metais tad kainos šiuo metu tikrai yra skaičiuojamos taip:

Sistemos pildymo metu ištraukiamas ir stotelės pasveriamas esamas kiekis freono, papildomas 100g freono kainuoja 8€, o pati pildymo procedūra + tepalas kainuoja 20€;

Pavyzdys:

Sistemos talpa 500 gramų ir ji tuščia, tuomet papildyti tuščią sistemą, prieš tai patikrinus jos sandarumą azoto dujomis kainuotų: 20€ (pildymas) + 5×8€ už sunaudotą freoną tad galutinė pildymo po patikrinimo suma būtų 60€. Kainos pateikiamos su PVM;

Kondicionieriaus sistemos sandarumo patikra naudojant azoto dujas 7€, jei sistema po patikrinimo yra pildoma – patikrinimas nekainuoja.

Į šią kondicionieriaus pildymo kainą yra įskaičiuotas sistemos vakuumavimas, tikrinimas ir pildymas freono sumaišyto kartu su nauju tepalu ir UV dažais kurie padės surasti sistemos ne sandarumą jei tokių ateityje sistemoje bus. Apie visas kondicionieriaus sistemos problemas ir gedimus kalbėsime atskiruose straipsniuose.

Kviečiame mėgautis malonia vėsa savo automobilyje jau dabar ir pasitikrinti ir pasipildyti kondicionierių Servise 007 Kaune jau dabar registruojantis pildymui telefonu: 8 678 59083

Plačiau apie mūsų atliekamus automobilių remonto darbus bei kondicionierių pildymo ir remonto darbus Serviso 007 facebook paskyroje.

Taip pat kviečiame sekti mūsų Serviso 007 Youtube video kanalą ir prenumeruoti jį.

Related Posts