Automobilių kondicionierius - šaldymo sistema

Automobilių kondicionierius

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Automobilių kondicionierius / 4455 Peržiūros / 30 kovo, 2016

Automobilių kondicionierius yra praktiškai jau kaip ir standartas visuose naujesniuose nei 2000 metų automobiliuose. Automobilių kondicionierius suteikia mums komfortabilumo naudojantis automobiliu ne tik vasarą kai lauko temperatūra lauke didesnė nei +25c bet padeda mums ir žiemą ar rudenį kai stipriai rasoja automobilio stiklai, ne vienas vairuotojų esame įsitikinę kaip sparčiai yra nupučiamas priekinis stiklas jei naudojamas yra kondicionierius, automobiliai su klimato valdymo sistemomis automatiškai paleidžia automobilio kondicionierių kai tik paspaudžiame priekinio lango nupūtimo mygtuką.

Automobilių kondicionavimo sistema

Automobilių kondicionavimo sistema

Šiandien šiame straipsnyje ir pamėginsime pakalbėti apie kondicionierius, kaip jie veikia, kokia jų priežiūra ar dažniausios problemos, tiesiog kad supažindinti tuos vairuotojus kurie galbūt kondicionieriaus ar klimato valdymo sistemos prieš tai neturėjo.

Ar kenksmingas automobilio kondicionierius?

Automobilių kondicionierius pats iš savęs tikrai nėra jokiu būdų kenksmingas ar kenkiantis mūsų sveikatai, kenktų nebent besaikis jo naudojimas ir šaldymas kuris pasibaigtų Jūsų pačių ligomis, išlaidomis vaistams ar praleistos darbo dienos. Daugelis nuo seno sklandančių gandų kad kondicionierius žaloja sveikata yra mitas ir netiesa. Tiesa, freonas kuris ir priverčia Jūsų automobilio kondicionavimo sistemą šaldyti pats iš savęs yra kenksmingas, bet tik tokiu atveju jei sistema yra nesandari ir leidžia automobilio salone esantis garintuvas tik to nereikia bijoti nes tai mažai tikėtina ir tų freono dujų iš esmės salone nebūna daug, tikrai ne mažiau kenksmingas palyginimui ir prakiuręs automobilio duslintuvas ir išmetimo sistema kuri leidžia išmetamąsias dujas variklio skyriuje ir jos pastoviai jaučiasi salone.

Kondicionieriaus naudojimas automobiliuose

Kondicionieriaus naudojimas automobiliuose

Naudojant automobilyje kondicionierių, kenksmingas gali būti susidariusių pelėsių kvapas ir visų mikroorganizmų kvapas kuris susidaro ortakiuose ar ant garintuvo, mat ten pastoviai kondensuojasi drėgmė – bet apie sistemos dezinfekciją ir valymą pakalbėsime kitame straipsnyje.

Automobilio kondicionavimo sistemos naudojimas

Automobilių kondicionieriaus naudojimas gali būti įvairus – vieni jų valdomi rankiniu būdų – tai yra automobiliai kurie neturi klimato kontrolės, automobilio kondicionierius gali būti rankiniu būdų įjungiamas arba išjungiamas. Automobiliai kurie turi klimato kontrolę palaiko Jūsų norimą temperatūrą salone, vadinasi automatiškai kai reikia salonas yra šildomas, o kai reikia šaldomas. Automatinė klimato sistema beveik visuomet įjungia kondicionierių kai įjungiate priekinio stiklo nupūtimą.

Kondicionavimo sistema automobiliuose

Kondicionavimo sistema automobiliuose

Automobilių kondicionieriaus priežiūra

Automobilių kondicionieriaus priežiūra iš esmės nėra sudėtinga – kondicionierių patartina naudoti tiek žiemą tiek vasarą, jei nusipirkote kondicionieriaus sistemą ir niekada jos netikrinote bei nepildėte – tą būtinai padarykite. Kokybišką kondicionierių papildymą galime pasiūlyti mes Servise 007. Pasipildę kondicionierių, jei sistema sandari galėsite mėgautis juo visais metų laikais ir keletą metų iš eilės. Daug kas pataria pasitikrinti kondicionierių ir jo sistemą periodiškai kas metus, bet retas kuris tą daro juolab kai viskas veikia, tad jei problemų tai nekelią ir jis puikiai veikia tikrinti sistemos kas metus galite ir neskubėti.

Kondicionieriaus sistemos aptarnavimas

Kondicionieriaus sistemos aptarnavimas

Naudojantis kondicionieriumi labai svarbu kokybiškas ir svarbiausiai laiku keičiamas salono oro filtras, todėl jei tą patariame daryti kas kartą keičiant variklio tepalus, tai sumažins bakterijų kiekį ant kondicionieriaus garintuvo.
Naudojant kondicionierių, po automobiliu rasti balutes vandens, tai nėra lašantis freonas tai tiesiog kondensatas kuris kondensuojasi prie garintuvo, jo perteklius per specialų nubėgimą išbėga lauk po automobiliu.

https://www.youtube.com/watch?v=0Om_WeDa8I8

Kartais būna taip kad drenažinis kanalas užsikemša ir pradeda kauptis drėgmė salone, kaip kad parodyta video reportaže aukščiau, jei taip nutiktų –kreipkitės į mūsų Servisą 007 ir mes išvalysime drenažinį kondicionieriaus kanalą arba pamėginkite pasinaudoti video reportaže pateiktais patarimais, tik realybėje ne visuomet viskas taip paprastai pavyksta.

Related Posts