Dujų įrangos montavimas Servise 007 į FSI, TFSI, TSI, GDI, D4 ir pan.

Dujų įrangos montavimas į FSI, TSI, TFSI, D4, GDI ir pan.

nuo / Komentavimas išjungtas įraše Dujų įrangos montavimas į FSI, TSI, TFSI, D4, GDI ir pan. / 10966 Peržiūros / 6 balandžio, 2016

Dujų įrangos montavimas Servise 007 yra sąlyginai naujai teikiama paslauga kadangi dujų įrangos gamintojai, su kuriais mes dirbame BRC ir STAG pastoviai plečia automobilių sąrašą į kurių variklius galime pasiūlyti ir sumontuoti BRC arba STAG dujų įrangas. Tiesioginio tipo varikliai pasitaiko ganėtinai dažnai visuose naujesniuose nei 5-7 metai automobiliuose, todėl dujų įranga šiems modeliams kol kas yra riboto prieinamumo ir kol kas ji veikia taip kad kartu yra dozuojamas benzinas, tam tikras procentas benzino paduodamas kartu su dujomis, o tas procentas ir kiekis būtent ir skiriasi nuo to koks tai automobilis ir koks jo modelis. Žemiau labai trumpai pristatysime Serviso 007 teikiamas dujų įrangos montavimo paslaugas į direct tipo variklius – FSI, TFSI, D4, GDI, TSI ir panašaus tipo benzininius variklius į kuriuos galime pasiūlyti STAG arba BRC dujų įrangas.

BRC Direct dujų įranga ir jos montavimas Servise 007

BRC Direct dujų įranga yra skirta tiesioginio benzino įpurškimo varikliams, TFSI, FSI, TSI ir panašaus tipo varikliams. Servise 007 galime pasiūlyti šios dujų įrangos montavimą į Jūsų automobilį, su sąlyga kad Jūsų automobilis pakliūna į montuojamų automobilių sąrašą. Plačiau apie BRC Direct dujų įrangą ir jos montavimą Servise 007.

BRC Direct dujų įrangos montavimas Servise 007

BRC Direct dujų įrangos montavimas Servise 007 – paspaudę ant paveiksliuko pateksite į BRC Direct dujų įrangos montavimo puslapį.

Stag 400 DPI dujų įranga ir jos montavimas Servise 007

Stag 400 DPI dujų įrangos veikimo principas yra identiškas BRC Direct dujų įrangai, ji dalinai naudoja benziną tam kad ataušintu benzino purkštukus ir neleistų jiems sudegti kadangi jie yra degimo kameroje o ne įsiurbimo kolektoriuje. Stag dujų įranga taip pat yra montuojama tik į tam tikrą sąrašą automobilių kuris yra pastoviai atnaujinamas, o koks tas sąrašas ir kaip žinoti ar Jūsų automobiliui galime sumontuoti Servise 007 dujų įrangą skaityti reikia plačiau Stag 400 DPI dujų įrangos puslapyje.

STAG 400 DPI dujų įrangos montavimas į Direct tipo variklius

STAG 400 DPI dujų įrangos montavimas į Direct tipo variklius, plačiau apie tai paspaudus ant paveiksliuko;

Dujų įrangos Stag 400 DPI ir BRC Direct montavimas Servise 007

Visus norinčius susimontuoti dujų įrangą į direct tipo variklius kurie yra pateiktuose gamintojų Stag ir BRC sąrašuose kviečiame registruotis kontaktais nurodytais mūsų puslapyje.

Taip pat visus kviečiame prenumeruoti Serviso 007 Facebook paskyros naujienas kuriuose rasite visas aktualias naujienas tiek foto tiek video reportažus. Servisas 007 taip pat turi ir Youtube video kanalą todėl kviečiu prenumeruoti jį taip pat.

Related Posts