Servisas 007 - dujų įrangos montavimas ir automobilių remontas išsimokėtinai;

Paslaugos išsimokėtinai Servise 007

nuo / 0 Komentarai / 1248 Peržiūros / 28 sausio, 2016

Servisas 007 teikia automobilių remonto, dujų įrangos montavimą ir net auto detalių pardavimą išsimokėtinai. Servise 007 vietoje supildome visus reikiamus dokumentus, jų klientams nereikia niekur nei nunešti nei nuvežti, tereikia turėti asmens dokumentą ir norą susimontuoti dujas ar susiremontuoti automobilį Servise 007.

Dujų įrangos montavimas išsimokėtinai Kaune Servise 007

Dujų įrangos montavimas išsimokėtinai Kaune Servise 007 – plačiau apie tai paspaudus ant paveiksliuko

Dujų įrangos montavimas išsimokėtinai Kaune Servise 007

Dujų įranga išsimokėtinai tai viena iš naujų mūsų Serviso 007 teikiamų paslaugų. Kviečiame susimontuoti dujų įrangą jau šiandien ir padėti taupyti pinigus ir saugoti mūsų gamtą jau dabar, o atsiskaityti už dujų įrangą galėsite iš sutaupytų kurui pinigėlių. Automobilis yra neatsiejama kiekvieno mūsų gyvenimo dalis ir jau ne prabangos prekė o tikrai būtinybė, todėl kiekvieną dieną važinėdami savo automobiliais mes patiriame išlaidas, tiems kas važinėja daugiau – tos išlaidos tikrai jaučiasi ir ne taip jau mažai kainuoja. Susimontavę dujų įrangą ir nuvažiuodami apie 15 000 km per metus, sekančius jau sutaupysite vieno asmens atostogoms, tad jei galima važiuoti pigiau, kodėl to nepadaryti ir nepradėti taupyti ir saugoti gamtą jau dabar?

Plačiau apie dujų įrangos montavimą išsimokėtinai Kaune Servise 007.

Automobilių remontas Servise 007 Kaune išsimokėtinai

Servise 007 išsimokėtinai galima ne tik susimontuoti dujų įrangą, bet taip pat ir atlikti automobilio remontą. Žinoma smulkiems automobilių remonto darbams išsimokėtinai paslaugų padaryti neverta, bet jei nuspręsti pasikeisti variklio tepalus ir filtrus, susitvarkyti pakabą ir pasikeisti variklio paskirstymo diržą ir sankabą – tokia paslauga tikrai gali būti labai net patraukli, ypač perkant automobilį, kai taip nesinori dar investuoti ir tarsi neplanuotai daryti automobilio remonto darbus vos po jo nusipirkimo, juk ir taip po pirkimo reikia automobilį drausti, keisti padangas ir montuoti signalizaciją, tad remontui ne visuomet lieka pinigų todėl ir siūlome Servise 007 automobilių remontą išsimokėtinai.

Norėdami pasinaudoti Serviso 007 paslaugomis išsimokėtinai – susisiekti su mumis pasinaudodami kontaktine informacija.

Kaip visuomet kviečiu prisijungti ir sekti mūsų Serviso 007 darbus tiek nuotraukų tiek video reporažus facebook paskyroje.

Taip pat kviečiu prisijungti prie Serviso 007 Youtube video paskyros.

Related Posts