STAG 300 ISA 2 dujų įrangos elektronika

Dujų įranga Stag 300 ISA2

nuo / 0 Komentarai / 6102 Peržiūros / 8 balandžio, 2016

Dujų įranga Stag 300 ISA2 – dar visai nesenai mes dalyvavome parodoje šių, 2011 metų kovo mėnesį kuri vyko Varšuvoje ir kurios metu buvo pristatytas naujasis STAG kompanijos gaminys – STAG 300 ISA2 dujų kompiuterius. Jei tiksliau, tai pats kompiuteris niekuo nesiskyrė nuo prieš jų buvusio STAG 300 Plus dujinio kompiuterio, tiesiog pastarasis turėjo kartu su kalibravimo interfeisu ir nauja programa dujų kompiuteryje daugiau kalibravimo funkcijų ir galimybių nei jo pirmtakas. Būtent apie šias papildomas funkcijas ir pamėginsime Jums papasakoti kadangi tos papildomos funkcijos yra tikrai esminės ir tikrai nešančios naudos.

Žemiau pridedame keletą ištraukų iš dujų parodos Varšuvoje kuri vyko 2011 metų pavasarį, kurioje pirmą kartą ir matėme pristatytą naujos kartos dujų kompiuteri STAG 300 ISA2.

Gasshow 2011 - Dujų įrangos montuotojų paroda

Gasshow 2011 – Dujų įrangos montuotojų paroda

Žemiau pridedame nuotrauką iš parodos kur pirmą kartą buvo pristatytas naujasis STAG 300 ISA2 dujų kompiuteris:

STAG 300 ISA2 - naujasis STAG dujų įrangos kompiuteris, nuotrauka iš dujų įrangos parodos Varšuvoje 2011

STAG 300 ISA2 – naujasis STAG dujų įrangos kompiuteris, nuotrauka iš dujų įrangos parodos Varšuvoje 2011

Stag 300 Plus dujinis kompiuteris

Senesnis dujų kompiuteris STAG 300 – Plus, kaip ir senesni jo pirmtakai ir kiti STAG dujinių kompiuterių variantai turi galimybę atsinaujinti vidinę savo programą, tą padarę mes senesnį STAG 300 Plus nepaisant to kelių cilindrų varikliui jis skirtas mes galime paversti į STAG 300 ISA2 ir pridėti jam papildomų funkcijų, liaudiškai šnekant, bet kuris seniau montuotas dujų valdymo blokas gali būti atnaujintas ir įgauti naujausias programines galimybes.

STAG 300 Plus dujinis kompiuteris

STAG 300 Plus dujinis kompiuteris

Stag 300 ISA2 naujos kartos dujų sistemos STAG kompiuteris

Stag 300 ISA2 tai sekanti karta dujinių kompiuterį kuri seka po patikimų ir tvirtinai rinkoje įsitvirtinusių STAG 300 Plus dujinių kompiuterių. Nepaisant visų senesnio Stag 300 plus dujinio kompiuterio privalumų, STAG 300 ISA2 turi keletą papildomų, vieną iš pagrindinių yra antors kartos Smart Self – Adaptation System (protinga, pati prisitaikanti sistema) ISA2.

Stag 300 ISA2 dujinis kompiuteris

Stag 300 ISA2 dujinis kompiuteris

Pagrindinis šios ISA2 sistemos, tarsi dirbtinio intelekto, uždavinys yra pastoviai stebėti variklio darbą tiek dujomis tiek benzinu, prie skirtingų sūkių diapazonų, o tuomet pritaikyti dujų veikimo principus kiekviename diapazone kiek įmanoma artimesnius benzino veikimui.

Ši ISA2 adaptacija ir mokymasis, trunka pirmus keletą šimtų kilometrų ir nuolatos yra modifikuojamas jei variklis pasiekia zoną kurioje šis tarsi dirbtinis intelektas nėra surinkęs duomenų, tuomet jis keletą kartą įjungdamas benziną idealiai prisitaiko važiuojant kiekviena greityje, esant skirtingam variklio apkrovimui. Dėka šios ISA2 sistemos, kitaip vadinamo dirbtinio intelekto, dujinis kompiuteris STAG 300 ISA2 idealiai prisitaiko prie benzininio įpurškimo esant skirtingam variklio apkrovimui ir greičiui.

Tas idealus prisitaikymas leidžia maksimaliai sumažinti kuro sąnaudas, idealiai prisitaikyti prie važiavimo kiekviename konkrečiame automobilyje nepaliekant jokių, net menkiausių, dinamikos skirtumų važiuojant dujomis ir benzinu. Šia funkciją ištestavome ir rezultatais esame tikrai labai sužavėti, dėka šios funkcijos automobiliai puikiai važiuoja dujomis, labiau kaprizingų variklių nereikia keletą kartu kalibruoti ar važiuoti automobiliu kartu su nešioju kompiuteriu tam kad sugaudyti dujų įpurškimą kiekviename sūkių diapazone pagal benzino parametrus.

Naujieji Stag 300 ISA2 kompiuterio privalumai

  • Nauja, tarsi dirbtinio intelekto, auto adaptuojanti programa ISA2, idealiai prisitaikant prie kiekvieno automobilio variklio ir jo valdymo;
  • Slėgio korekcija Cut off rėžime;
  • Dujinių purkštukų pašildymo funkcija esant reduktoriaus temperatūrai mažiau nei 10c;
  • Dujinių purkštukų pašildymo stebėjimas, sumažinantis tikimybę užsidegti Check engine lemputei dėl nekorektiško dujų mišinio;
  • Galimybė veikti su rotoriniais varikliais;
  • Galimybe nustatyti apsukų signalą nuo veleno padėties daviklio;
  • Praplėstas dujinių purkštukų sąrašo pasirinkimas;
  • Papildomi garso signalai kuriant variklį ir avariniame rėžime;
  • Galimybė nustatyti avarinių užvedimų kiekį.

Žemiau matome Stag 300 Isa2 dujinio kompiuterio, programos nustatymą kurio dėka ir paleidžiamas auto adaptacijos procesas kuris leidžia dujų kompiuteriui ISA2 dėka adaptuotis prie konkretaus automobilio kuro įpurškimo valdymo.

Stag 300-Isa2 - Auto adaptation funkcijos įjungimas

Stag 300-Isa2 – Auto adaptation funkcijos įjungimas

Žemiau pridedame grafiką programos kuriame matysime idealiai atitinkanti benzino ir dujų įpurškimo grafiką. Grafike matome dvi kreives, mėlyną ir žalią, mėlyna sinusoidė yra benzino įpurškimo laikai, žalia – dujų įpurškimas. Esmė ir didžiausias pasiekimas yra tas kad šie grafikai yra tarsi vienas ant kito – tai reiškia kad variklis kiekviena įpurškimo laike prie kiekvieno variklio apkrovimo elgiasi dujomis taip pat kaip jis elgiasi benzinu – reiškiasi mišinys visais sūkių diapazonais yra optimalus, mes nekaitiname degimo kameros dėl lieso mišinio, nedeginame katalizatorių ir neapkrauname kitų komponentų variklio ir džiaugiamės nepakitusiu automobilio dinamiškumu ir puikiomis dujų sąnaudomis.

Benzino ir dujų įpurškimo laikai, idealiai sutampantys dėka ISA2 modulio

Benzino ir dujų įpurškimo laikai, idealiai sutampantys dėka ISA2 modulio

Siekiant padaryti šiuos grafikus idealius, ISA2 modulio dėka naujasis STAG 300 Isa2 dujų kompiuteris pats pakoreguoja dujų įpurkšimą skirtinguose sūkių diapazonuose, ten kur reikia keliais procentais pariebindamas arba paliesindamas jis išgauna idealų benzino įpurškimo laikų kopiją kaip kad matome grafike aukščiau.

Nedidelė procentinė įpurškimo korekcija esant skirtingam sūkių diapazonui

Nedidelė procentinė įpurškimo korekcija esant skirtingam sūkių diapazonui

STAG kompiuterio programos atnaujinimas

Šiandien Servisas 007 siūlo visiems automobiliams kurie turi sumontuotus STAG-4 Ar Stag 300 Plus dujinius kompiuterius užsukti ir atsinaujinti programas. Su nauja programa tiek STAG 4 tiek STAG 300 Plus dujiniai kompiuteriai, nepaisant kelių cilindrų automobiliai, įgis naujas ISA2 teikiamas funkcijas ko pasekoje dujų kompiuteris idealiai prisitaikys prie Jūsų automobilio visuose sūkių ir greičio diapazonuose. Reikėtų paminėti kad atnaujinus STAG 4 dujų kompiuterio programą pastarasis įgaus tokias funkcijas kaip STAG 300 Plus dujinis kompiuteris, apart ISA2 auto adaptacijos funkcijos.

Atnaujinus programą visi senesni STAG dujiniai kompiuteriai įgauna Plius kompiuterių parametrus, tik STAG 4 neturi auto adaptacijos ISA modulio, bet turi visus kitus išvardintus ISA2 kompiuterio privalumus.

Atnaujinta STAG dujų kompiuterio programa

Atnaujinta STAG dujų kompiuterio programa

Nepaisant to tai gali labai praversti ypatingai Mazda automobiliams kurie trūkčioja prie tam tikrų pastovių greičių nes senasis STAG 4 neturėjo Mazda liesinimo kuris tą trūkčiojimą panaikiną, o vat atnaujinus programą trūkčiojimas iškarto dingsta todėl tikrai kviečiame visus kurie važinėja su STAG įranga, nesvarbu kur montuota, užsukti į svečius ir atsinaujinti programą ir pasinaudoti naujomis funkcijomis.

Susidomėjote? Rezervuokite laiką dujų įrangos montavimui ar nemokamam programos atnaujinimui jau dabar! +370 678 59083

Visus susidomėjusius automobilių remontu ir informacija esančia Serviso 007 puslapyje kviečiame tapti mūsų Serviso 007 facebook paskyros draugais ir stebėti mūsų daromus darbus, foto ir video reportažus.

Taip pat kviečiame prisijungti ir prenumeruoti mūsų Serviso 007 Youtube video kanalą.

Related Posts