BRC Direct dujų įrangos montavimas Servise 007

BRC Direct dujų įranga

nuo / Komentavimas išjungtas įraše BRC Direct dujų įranga / 9295 Peržiūros / 7 balandžio, 2016

BRC direct dujų įranga skirta tokiems pat direct tipo varikliams kaip ir Stag 400 dpi. BRC direct dujų įranga montuojame į tokius variklius kaip GDI, TSI, FSI, TFSI. Lygiai taip pat kaip ir STAG 400 DPI dujų įranga taip pat ir BRC Direct dujų įranga naudoja kartu su dujomis ir tam tikrą procentą benzino, jo kiekis yra nustatytas būtent konkrečiam automobilio modeliui ir jo varikliui, komplektuojama sistema konkrečiam varikliui pagal variklio kodą.

BRC Direct dujų įrangos komplektacija

BRC direct dujų įrangos komplektacija iš esmės yra tokia pati kaip ir Sequent 32, komplekte yra BRC dujų reduktorius – jautrus įsiurbimo slėgio pokyčiams, didelės reakcijos laiko ir didelio našumo dujų reduktorius BRC. Greta dujų reduktoriaus komplektuojamas ir BRC skystos fazės dujų filtras ir dujų vožtuvas, jis atlieka tiek filtro tiek apsauginio vožtuvo funkciją, uždaro dujas automobilio variklio skyriuje nesant įjungtam degimui. BRC dujų purkštukai kaip ir kitose BRC dujų sistemose yra tikslūs, greiti ir preciziški tam kad maksimaliai tiksliai aprūpintų kiekvieną variklį kuru, o taip pat užtikrintų kuro padavimą visuose apkrovose ir sūkių diapazonuose. Montuodami dujų įrangą Servise 007 mes taip pat naudojame ir BRC dujų multivožtuvus dujų balionuose, tad iš esmės gaunate pilniausią ir kokybiškiausią dujų įrangos komplektaciją.

Keletas tokių dujų įrangos montavimo variklių pavyzdžių pateikiama žemiau.

BRC Direct dujų įrangos montavimas į Audi 4.2 FSI V8

BRC Direct dujų įrangos montavimas į Audi 4.2 FSI V8

BRC Direct dujų įrangos montavimas į Seat Leon

BRC Direct dujų įrangos montavimas į Seat Leon

Ar mano automobiliui galima sumontuoti BRC Direct dujų įrangą?

BRC Direct dujų įranga lygiai taip pat kaip ir STAG 400 DPI yra skirta tam tikram variklio tipui, t.y. dujų įranga yra gaminama ir galima montuoti ją konkrečiam varikliui, todėl būtina žinoti Jūsų vairuojamo automobilio ar trokštamo nusipirkti automobilio variklio kodą. Jei šio kodo nežinosite – mes negalėsime pasakyti nei kainos nei to ar galėsime Jums sumontuoti norimą dujų įrangą į Jūsų FSI, TFSI GDI ar panašaus direct tipo variklius.

BRC Direct dujų įranga

BRC Direct dujų įranga – paspaudę ant paveiksliuko pateksite į PDF dokumentą tiesiai gamintojo puslapyje, joje rasite sąrašą automobilių į kuriuos galima sumontuoti BRC Direct dujų įrangą;

Paspaudę šią nuorodą galėsite patekti į PDF dokumentą kuriame rasite pastoviai atnaujinamą BRC Direct dujų įrangos sąrašą variklių į kuriuos šią dujų įrangą galima sumontuoti. Jei Jūsų automobilio variklio kodo šiame sąraše kol kas nėra, vadinasi ir BRC Direct dujų įrangos sumontuoti į Jūsų automobilį bent jau kol kas negalėsime. Atsakyti į tokius klausimus, kada tikėtis kad galėsime, kaip greitai ir panašiai tikrai negalime nes visa tai priklauso nuo eilės testavimų, tyrimų ir panašių dalykų kurie atliekami BRC dujų įrangos gamykloje. Tik pilnai ištestuota BRC Direct dujų įranga ir paleidžiama masiniam dujų įrangos montavimui.

Variklio kodas ir kaip jį sužinoti

Varikli kodas skirtinguose automobiliuose yra skirtingose vietoje, tad pateiksime keletą pavyzdžių kur dažniausiai jis būna ir kur jį galima rasti. Jei šie pavyzdžiai nepadės, pasinaudokite paieška ir nesunkiai turėtumėte rasti informaciją konkrečiam modeliui apie informacines lenteles ir kur ieškoti variklio kodo.

Kartais būna taip kad variklio kodas yra įrašomas į registracijos pasą, nors toks atvejis pasitaiko gan retai.

Dažniausiai dauguma vokiškų automobilių turi informacines lenteles bagažinėje greta atsarginio rato ar vietos jam kaip demonstruojama nuotraukose žemiau.

Variklio kodas informacinėje lentelėje bagažinėje

Variklio kodas informacinėje lentelėje bagažinėje

Variklio kodas ir jo vieta automobilio bagažinėje

Variklio kodas ir jo vieta automobilio bagažinėje

Taip pat labai dažnai variklio kodas būna informacinėje lentelėje esančioje ant paskirstymo diržų dangtelio kaip pademonstruota žemiau nuotraukoje.

Variklio kodo vieta variklio skyriuje ant paskirstymo diržo dangtelio

Variklio kodo vieta variklio skyriuje ant paskirstymo diržo dangtelio

BRC Direct kaina ir montavimas Servise 007

BRC Direct dujų įrangos montavimo pavyzdžių pateikti sunku, kur kas plačiau montuojame STAG 400 DPI bent jau šiam momentui vient tik dėl dujų įrangos palankesnės kainos, bet situacija tikrai gali keistis nes sąrašas yra kiek skirtingas lyginant jį tarp BRC Direct ir Stag 400 DPI dujų įrangų, tad peržiūrėkite tiek vienos dujų įrangos variantus tiek kitos, o dėl kainos kontaktuokite ir mėginsime surasti tinkamiausią dujų įrangos sprendimą kiekvienam norinčiam.

Kviečiame prisijungti prie mūsų Serviso 007 facebook paskyros ir sekti nuolat talpinamus mūsų Serviso 007 dujų įrangos montavimo darbus, tai pat kviečiame prisijungti prie Serviso 007 Youtube video kanalo ir stebėti visus naujausius video reportažus.

Related Posts