Baraccuda dujų purkštukai naudojami Servise 007

Baraccuda dujų purkštukai

nuo / 0 Komentarai / 11040 Peržiūros / 26 balandžio, 2014

Baraccuda dujų purkštukai vieni iš geresnių dujinių purkštukų esančių šiuo metu dujų įrangos komponentų rinkoje. Baraccuda dujų purkštukai pradėti gaminti sąlyginai nesenai, bet pagaminti remiantis ilgametėmis technologijomis ir laiko patikrintais metodais. Baraccuda dujų purkštukai yra tikslūs dujų purkštukai gebantys greitai ir tiksliai dirbti prie įvairiausių apkrovimų, temperatūrų ir slėgių. Šiame straipsnyje peržiūrėsime Baraccuda dujų purkštukų konstrukcinius elementus, apžiūrėsime ir aptarsime kaip jie yra padaryti, kokie šių Baraccuda dujų purkštukų privalumui ar trūkumai, kaip juos reikėtų montuoti, pateiksime jau atliktų dujų įrangos montavimų darbų Servise 007 panaudojant dujų purkštukus Baraccuda.

BARACUDA dujų purkštukai montuojami Servise 007

BARACCUDA dujų purkštukai montuojami Servise 007

Baraccuda dujų purkštukai - Servisas 007

Baraccuda dujų purkštukai – Servisas 007

https://www.youtube.com/watch?v=STxTWnnopMo

Baraccuda dujų purkštukų konstrukcija

Baraccuda dujų purkštukai kaip ir panašios konstrukcijos Hana, Keihin ar BRC dujiniais purkštukai yra neardomi dujų purkštukai. Baraccuda dujų purkštukai tvirtinami reiluose ir gali būti komplektuojami po du, tris ar keturis purkštukus viename reile. Yra galimybė Baraccuda dujų purkštukus naudoti pavieniui ir montuoti be reilo bet kiekvieną iš jų atskirai, jie išsiima iš rėmo – reilo, tuomet viršuje dedasi speciali kepurėle kuri leidžia užmauti šlangelę – taip purkštukas tampa nepriklausomas kitų atžvilgiu ir tam tikruose automobiliuose ir vietose tai leidžia jį geriau sumontuoti ir patalpinti. Baraccuda dujų purkštukų konstrukcija iš esmės primena benzino purkštuką tiek pagal savo veikimo principą – tiek pagal išvaizdą. Žemiau mes galime palyginti kaip atrodo benzino purkštukas ir kaip atrodo Baraccuda dujų purkštukas, panašumų tikrai daug, sutinkate?

Benzino purkštukas ir jo konstrukcija panaši į Baracuda dujų purkštuką;

Benzino purkštukas ir jo konstrukcija panaši į Baraccuda dujų purkštuką;

BARACUDA dujinių purkšukų išvaizda

BARACCUDA dujinių purkštukų išvaizda

Vienas Baraccuda dujų purkštukas kurio konstrukcija tikrai panaši į benzino purkštuką;

Vienas Baraccuda dujų purkštukas kurio konstrukcija tikrai panaši į benzino purkštuką;

https://www.youtube.com/watch?v=5M3jQCPnojw

Baraccuda dujų purkštukų privalumai

Bene didžiausiais Baraccuda dujų purkštukų privalumas yra jų parametrai. Žemiau pridėsime tikslesnius skaičius, bet tiems kas nenori gilintis į konkrečias reikšmes reikėtų išskirti keletą didžiausių šių Baraccuda dujinių purkštukų privalumų. Visų pirma šie dujų purkštukai Baraccuda pasižymi dideliu reakcijos laiku, t.y. jie geba pakankamai greitai atsidaryti ir užsidaryti, bet prie didesnių dujų slėgių kas paprastai leidžia plačiau juos naudoti ir išgauti tinkamus mišinio parametrus visuose sūkių diapazonuose, tai ypatingai aktualu turbo ir visiems sudėtingesniems varikliams.

Nemažiau svarbus yra ir jų resursas, dujiniai purkštukai yra geri tie kurie dirba tiksliai ir greitai, bet kartu taip dirbdami dar ir tarnauja netrumpą laiką ką pasiekti tikrai nevisiems dujinių purkštukų gamintojams pavyksta. Didelis privalumas yra ir tai kad kiekvienas dujų purkštukas, priešingai nei Hana dujų purkštukas, nėra skirstas konkrečiam galios faktoriui tenkančiam vienam cilindrui ir reikalui esant galiukai esantys purkštukuose gali būti gręžimo dėka padidinami iki reikiamo tarpo – tai tikrai patogu nes pvz Hana purkštukus kokius jau sudėjote – su tokiais teks ir gyventi, pačio pralaidumo ir dujų srauto atiduodamo pakeisti nepavyks nebent keičiant tik patį dujų slėgį, kurį sukėlus žinoma per tą patį atidarymo laiką dujų pratekės daugiau, bet čia išsisukti galima tik tam tikruose rėžiuose.

Dujų purkštukų Baraccuda specifikacija

Mūsų sąlygomis atlikti pilną dujinių purkštukų diagnostiką ir specifikos patikrinimą tiesiog būtų labai sunku, tad tenka pasitikėti jau turima informacija ir specifika šių Baraccuda dujinių purkštukų kurią ir pridedame žemiau:

Maximum flow rate at a pressure of 1.2 bar [Nl / min] 115 ± 1
Nozzle diameter [mm] max 2.8
Coil resistance [?] 1.9 ± 5%
Opening time [ms] 1.9 ?
Closing time [ms] 1.2 ?
Max current opening [A] 4
Max current hold [A] 2
Operating pressure [bar] 0.2 ÷ 4.2
Max operating pressure [bar] 4.5
Temperature [° C] -20 to 120
Supply voltage [V DC] 6 ÷ 18
Warranty [km] 100 000
Life> 500 million cycles
Connection socket SuperSeal
Approval E8 67R-01 6407; E8 110R-00 6408

Trumpai apibendrinant ir nekeičiant šios specifikos anglų kalbos į lietuvių, manau taip bus kur kas aiškiau nei pakeičiant lietuviškai žodžiais kuriuos suprasti sunku būtų, galima būtų paminėti kad šie dujų purkštukai nėra ardomi, jų tarnavimo ciklas yra daugiau 500 milijonų ciklų, o tai yra tikrai pakankamai daug, jie atsidaro greičiau nei per 2ms o užsidaro per 1.2ms tad tikrai yra labai greitai veikiantys dujų purkštukai Baraccuda.

Baraccuda dujinių purkštukų komplektacija

Baraccuda dujinių purkštukų komplektacijų yra visų įmanomų variantų, jie komplektuojami tiek po du purkštukus viename reile, tiek po tris ir tiek po keturis dujų purkštukus;

Du Baracuda dujų purkštukai - Servisas 007

Du Baraccuda dujų purkštukai – Servisas 007

Du Baracuda dujų purkštukai - Servisas 007

Du Baraccuda dujų purkštukai – Servisas 007

Baracuda dujų purkštukai

Baraccuda dujų purkštukai

Du ir trys dujų purkštukai BARACUDA

Du ir trys dujų purkštukai BARACCUDA

Tokia Baraccuda dujų purkštukų komplektacija leidžia juos tinkamai sumontuoti įvairiausiuose varikliuose, tiek V tipo varikliuose, tiek eilėje esančiuose cilindrų varikliuose, tiek boxer tipo varikliuose – tad naudojami jie tikrai plačiai.

Baraccuda dujiniai purkštukai gali būti montuojami ir pavieniui o ne visi keturi ar trys kaip pavyzdys vienoje vietoje, reilas kuriame jie sudėti ir rodomi aukščiau gali būti ardomas ir tuomet dujų purkštukai gali būti montuojami po vieną padedant ir talpinant juos tam tikruose varikliuose prie benzino purkštukų jei visam reilui nėra vietos ar to reikalauja variklio ar kolektoriaus konstrukcija.

Vienas Baraccuda dujų purkštukas kurio konstrukcija tikrai panaši į benzino purkštuką;

Vienas Baraccuda dujų purkštukas kurio konstrukcija tikrai panaši į benzino purkštuką;

Baraccuda dujų purkštukų montavimas

Baraccuda dujų purkštukai gali būti montuojami visų tipų varikliuose, tiek atmosferiniuose, tiek su viena ar net keliomis turbinomis, šie purkštukai taip pat gali veikti su CNG dujomis, tad naudojimas jų tikrai planus. Dėl savo konstrukcijos jie nėra ardomi, tad gali pilnai normaliai veikti visose padėtyse, tiek paguldyti horizontaliai tiek pastatyti vertikaliai. Lavai svarbus aspektas yra šiems neardomiems dujų purkštukams Baraccuda tai dujinės fazės filtras – jis kaip ir BRC dujų įrangoje turėtų būti tik kokybiškas ir paprasti popieriniai filtriukai čia netinka, todėl montuodami dujų įrangą Servise 007 naudojame visuomet tik kokybiškus dujų filtrus kuriuos jei norėtumėte galime pasiūlyti įsigyti ir atskirai;

Dujinės fazės filtras VALTEK

Dujinės fazės filtras VALTEK

ULTRA 360 dujinės fazės filtras

ULTRA 360 dujinės fazės filtras

Dažniausiai montuodami dujų purkštukus Baraccuda naudojame Valtek dujų filtrą ar šiuo metu dar pakankamai naują produktą ULTRA 360 dujinės fazės filtrą;

Audi A7 2.7 Bi Turbo variklis su dujų purkštukais Baracuda ir ULTRA 360 dujų filtru

Audi A7 2.7 Bi Turbo variklis su dujų purkštukais Baraccuda ir ULTRA 360 dujų filtru

Dujų purkštukų Baraccuda galingumo faktoriaus parinkimas

Kaip jau turbūt daugelis žinote, dujiniai purkštukai, kad ir kokie jie bebūtų yra pritaikomi konkrečiam dujų įrangos montavimui pagal galios faktorių tenkantį vienam cilindrui, t.y. jei automobilio variklis nėra didelės kubatūros, natūralu kad jam reikia mažiau kuro ir purkštukas turi sugebėti tą kurą dozuoti mažomis dozėmis, jei variklio kubatūra ir cilindrų skaičius yra didesni – tos dozės natūraliai turi būti didesnės. Klausimas yra kaip žinoti ir kaip nustatyti tinkamą tą kuro dozę ir parinkti kuro padavimą?

Čia dujų purkštukai Baraccuda turi gerą sufleravimo lentelę kurią galime rasti ant kiekvienos dujų purkštukų dėžutės:

Baracuda dujų purkštukų galios parinkimas

Baraccuda dujų purkštukų galios parinkimas

Kaip matome čia galime orientuotis išdalinę galią tenkančią vienam cilindrui bei numatę dujų slėgį mes iškarto galime parinkti ir padidinti Baraccuda dujų purkštukų antgalius tiek kiek mums reikia kad kuro dozavimas būtų tinkamas konkretaus variklio galios faktoriui. Tai tikrai labai patogu nes nereikia eksperimentuoti ir parinkinėti ar keletą kartų viską ardyti ir derinti;

Servise 007 galime taip pat pasiūlyti ir įsigyti Baraccuda dujinius purkštukus, tad jei tokie purkštukai Jums patiko ir norėtumėte juos įsigyti – kreipkitės į mūsų Servisą 007.

Baraccuda dujinių purkštukų montavimo pavyzdžiai Servise 007

Servise 007 ne vieną kartą esame montavę STAG dujų įrangą kurią komplektavome su Baraccuda dujiniais purkštukais todėl keletą šių montavimo darbų ir norime Jums parodyti bei trumpai papasakoti kas ir kaip.

ACURA automobilis su 6 cilindrų varikliu kuriame sumontuoti BARACCUDA dujiniai purkštukai, puikiai tinka tiek dydžiu tiek montavimo padėtimi, kuro dozavimas idealus, klientas patenkintas tiek automobilio dinamika ir važiavimu, tiek sąnaudomis:

ACURA variklio skyrius kuriame puikiai pasislepia BARACUDA dujų purkštukai - Servisas 007

ACURA variklio skyrius kuriame puikiai pasislepia BARACCUDA dujų purkštukai – Servisas 007

BARACUDA dujų purkštukai sumontuoti Servise 007 į Acura V6

BARACCUDA dujų purkštukai sumontuoti Servise 007 į Acura V6

Acura V6 variklis su BARACUDA dujiniais purkštukais sumontuotais Servise 007

Acura V6 variklis su BARACCUDA dujiniais purkštukais sumontuotais Servise 007

Sekantis taip pat kiek įdomesnis variantas yra BMW 325 modelis, čia taip pat puikiai dera BARACCUDA dujų purkštukai, puikiai talpinasi ir leidžia idealiai dozuoti kurą visuose sūkių diapazonuose o tai užtikrina komfortišką važiavimą, puikią automobilio dinamiką ir maksimaliai geras kuro sąnaudas:

Dujų įranga STAG su Baracuda dujų purkštukais BMW 325 automobilyje;

Dujų įranga STAG su Baraccuda dujų purkštukais BMW 325 automobilyje;

BMW 325 į kurį sumontuota dujų įranga su BARACUDA dujų purkštukais Servise 007

BMW 325 į kurį sumontuota dujų įranga su BARACCUDA dujų purkštukais Servise 007

Taip pat šiuo metu liaudyje labai paplitęs ir populiarus Volvo S60 automobilis kuris tikrai puikiai dirba dujomis ir išsklaido internetinėje erdvėje paplitusius komentarus apie tai kad dujų mišinio neina sureguliuoti, kad pastoviai dega variklio klaidos ir t.t. ir panašiai, pasirinkę tinkamą dujų komplektaciją bei savo darbą išmanantį dujų įrangos montavimo servisą, tokių problemų neturėsite niekada – šiame pavyzdyje rodomas 2.4 litro variklis 103kw galios kuriame ir sumontuoti būtent mūsų aprašyti BARACCUDA dujų purkštukai, variklis dirba puikiai, nedega jokios klaidos, trauka ir sąnaudos tikrai džiugina klientą.

BARACUDA dujų purkštukai sumontuoti į Volvo S60 2.4 - Servisas 007

BARACCUDA dujų purkštukai sumontuoti į Volvo S60 2.4 – Servisas 007

BARACUDA dujų purkštukai ir kokybiškas dujų fazės filtras VALTEK

BARACCUDA dujų purkštukai ir kokybiškas dujų fazės filtras VALTEK

Labai dažna tenka dujų įrangą montuoti į Subaru automobilius, tiek keturių tiek šešių cilindrų variklius, tad žmonės kai renkasi STAG dujų įrangą dažna siūlome ją komplektuoti su BARACCUDA dujų purkštukais, jie puikiai dirba, gražiai pereina nuo vieno kuro prie kito ir puikiai dozuoja mišinį visuose apkrovimuose, maksimaliai geros sąnaudos ir dinamika tikrai verčia klientus džiaugtis savo pasirinkimu susimontuoti dujų įrangą Kaune Servise 007.

Dujų įrangos montavimas į Subaru Outback 3.0 H6 su Baracuda dujų purkštukais;

Dujų įrangos montavimas į Subaru Outback 3.0 H6 su Baraccuda dujų purkštukais;

Subaru Outback H6 kuriame sumontuoti Baracuda dujų purkštukai Servise 007

Subaru Outback H6 kuriame sumontuoti Baraccuda dujų purkštukai Servise 007

Baracuda dujų purkštukai gražiai pasislėpę po Subaru Outback 3.0 H6 variklio dangčiu;

Baraccuda dujų purkštukai gražiai pasislėpę po Subaru Outback 3.0 H6 variklio dangčiu;

Taip pat norime parodyti Servise 007 sumontuotą dujų įrangą į Ford Maverick automobiliuką, tai gal kiek retesnis variantas nors variklis sutinkamas tikrai dažnai, taip pat puikiai dirba ir važiuoja su STAG dujų įranga ir BARACCUDA dujiniais purkštukais, perėjimas iš benzino į dujas nejuntamas, purkštukai tyliai dirba, stabiliai dozuoja kurą tad nereikia dažnai kalibruoti sistemos ar kitaip ją modifikuoti, tikrai puikus pasirinkimas susimontuoti dujų įrangą Servise 007 komplektuojant ją su Baraccuda dujų purkštukais;

Baracuda dujų purkštukai sumontuoti į Ford Maverick

Baraccuda dujų purkštukai sumontuoti į Ford Maverick

Ford Maverick su dujų purkštukais BARACUDA sumontuotais Servise 007

Ford Maverick su dujų purkštukais BARACCUDA sumontuotais Servise 007

Taip pat reikia ir paminėti kad STAG dujų įranga puikiai tinka ir į tokius automobilius kaip Infinyti FX 35, tikrai dar apynaujis automobilis kuris puikiai rieda su šiais dujiniais purkštukais.

Infinity FX35 su Baracuda dujiniais purkštukais sumontuotais Servise 007

Infinity FX35 su Baraccuda dujiniais purkštukais sumontuotais Servise 007

Infinity FX35 su Baracuda dujų purkštukais sumontuotais Servise 007

Infinity FX35 su Baraccuda dujų purkštukais sumontuotais Servise 007

Servise 007 montuotos dujų įrangos su Baraccuda dujų purkštukai VIDEO reportažai

Kiek žemiau kviečiame pasižiūrėti keletą video reportažų kuriuose demonstruojame atliktus Servise 007 darbus ir sumontuotos dujų įrangos STAG su Baraccuda dujų purkštukais variklio skyriaus vaizdus.

https://www.youtube.com/watch?v=IlRioRubD-o
https://www.youtube.com/watch?v=3kzQTCZqomo
https://www.youtube.com/watch?v=E_SYwXVLXVc
https://www.youtube.com/watch?v=Tn2QUhEP3BQ
https://www.youtube.com/watch?v=Aq9KvFrsjdM
https://www.youtube.com/watch?v=OlQKLMNjYAw

Dujų įrangos montavimui Servise 007 registruojame telefonu: +370 678 59083

Didelė mūsų serviso darbų, tiek dujų įrangos montavimo tiek automobilių remonto yra pateikiama mūsų Facebook fanų puslapyje, kviečiame peržiūrėti ir tapti mūsų draugais Facebook Serviso 007 paskyroje ir visuomet sekti naujoves, diskutuoti apie darbus ir automobilis, dalintis naujausia informacija su draugais;

Taip pat kviečiame prisijungti prie mūsų Youtube Video kanalo kuriame talpiname įvairiausius video reportažus apie automobilių remontą ir dujų įrangos montavimą bei su tuo susijusią medžiagą;

Related Posts