Serviso 007 kontaktai

Turite klausimų susijusių su automobilių remontu? Jūsų automobilis keistai elgiasi ar skleidžia keistą garsą kelyje? Ieškote bet nerandate detalių? Nepasitikite meistrais ir reikia dar vienos nuomonės? Sugedote kelyje ir nežinote kam skambinti? Kreipkitės ir mes Jums padėsime!

Mus rasite KAUNE, DRAUGYSTĖS 10G, LT- 51261, kaip mus rasti tiksliau, kviečiame pasinaudoti Google maps žemėlapio galimybėmis.

Servisas 007 dirba darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00, tik prašome supratimo, kad kiekvieną rytą laukiame suplanuotų darbų, kaip ir kiekvienos darbo dienos gale ruošiamės kitos pradžiai, atiduodame klientams automobilis tad atsakyti telefonu galime pagal galimybes nuo 9:00 iki 16:00. Darbams registruojame telefonu ir darbus planuojame. Laisvomis dienomis ir nedarbo valandomis skambinti prašome tik su ypatingai skubiais klausimais!

Tomas - Serviso 007 vadovasServiso vadovas Tomas, +370 678 59083;

Konsultuoja telefonu apie automobilio gedimus, pakabos, variklių remontą. Yra visų šio puslapio straipsnių autorius ir puslapio kūrėjas, taip pat kartu ir meistras. Taip pat konsultuoja ir montuoja dujų įrangas BRC ir STAG, remontuoja dujų įrangas ir atlieka kitus šiame puslapyje aprašytus darbus. Norėdami susisiekti su manimi – tą padaryti galite darbo dieną, darbo laiku: +370 678 59083, tomas@automobiliuremontas.lt Su manimi galite susisiekti Anglų, Rusų ar Lietuvių kalbomis;

 

Jonas Urbštas - Servisas 007Serviso dirbtuvių vadovas Jonas, +370 671 62262;

Telefonu konsultuoja dujų įrangos montavimo, remonto klausimais. Gali patarti įvairiais klausimais susijusiais su automobilių remontu, nestandartinių problemų sprendimų, klausimais ir sprendimais susijusiais tiek su dujų įranga tiek ir kitais automobilių gedimais. Konsultuoja automobilių diagnostikos klausimais, atlieka kompiuterio klaidų ABS, SRS, Check Engine nuskaitymą bei konsultuoja ir sprendžia problemas, pataria kaip jas išspręsti. Su Jonu galite susisiekti darbo laiku telefonu: +370 671 62262, jonas@automobiliuremontas.lt   Žemiau pateikiame adresą kuriuo galite mus rasti, pasinaudokite Google maps galimybėmis ir susidarykite maršrutą, prisiartinkite vaizdą bei tolinkite jį, įveskite esamą vietą ir kompiuteris pats parodys kaip važiuoti ir mus rasti.